Souboj Muska s Zuckerbergem proběhne pravděpodobně v Římě

Jednou z nejočekávanějších událostí následujících měsíců je jistě anoncovaný souboj Elona Muska a Marka Zuckerberga „v kleci“. O tomto souboji toho však není známo příliš mnoho kromě toho, že se „někdy“ uskuteční. Nyní se ale objevila informace, která nám přece jen nějaké indicie dává.

Gladiátorský zápas se vším všudy

Elon Musk se k plánovanému zápasu vyjadřuje častěji než Mark Zuckerberg. I proto víme, že zápas bude přenášen na Twitteru, resp. platformě X, a také na platformách Zuckerbergovi Mety. To je však stěží překvapivé a mnoho dalších podrobností ale venku není, snad kromě toho, že oba technologičtí magnáti poctivě trénují.

V minulých dnech jednal Elon Musk s italskou premiérkou Meloniovou a italským ministrem kultury. Výsledkem bylo jeho prohlášení o tom, že pro zápas domluvil prostředí, díky kterému budou v záběru jen kulisy antického Říma. Zemi, kde se zápas uskuteční, bychom tak asi měli. Kde přesně ale oba borci změří své síly?

telefon

Foto: Pixabay

Poperou se v Koloseu?

Jako první vytane člověku na mysl přímo římské Koloseum, kde se odehrávaly gladiátorské zápasy ve starověku. Je však otázkou, jak moc je to reálné, neboť Koloseum má status naprosto jedinečné památky a takto velká akce by na něm jistě zanechala své stopy. Vzpomeňme si přitom na to, jaké pobouření vyvolal případ, kdy americký turista vyryl v Koloseu nožem své iniciály do kamene.

Na konkrétní lokaci si tak budeme muset nějaký čas počkat. Elon Musk totiž také oznámil, že bude muset nejprve podstoupit menší operaci pravé lopatky a rekonvalescence zabere minimálně „několik měsíců“. Do zápasu ještě tedy nějaký ten čas zbývá.

Zdroje informací: https://www.zive.cz/clanky/mark-zuckerberg-a-elon-musk-se-poperou-v-kleci-a-ne-neni-to-vtip/sc-3-a-222885/default.aspx

https://www.theguardian.com/technology/2023/aug/11/elon-musk-mark-zuckerberg-cage-fight-italy-government

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.