Sjednejte si Rychloúvěr přes bankovní identitu

České koruny

Přibývá věcí, které se vyřizují digitálně. To s sebou ale přineslo nový problém – jak ověřit, že za počítačem sedí skutečně ten daný člověk? Za tímto účelem začaly vznikat různé ověřené identity, jednou z nich je i BankID. A s pomocí té si můžete například požádat o úvěr.

BankID je jedna identita, přes kterou se přihlásíte do bank, ale třeba i portálů státní správy nebo různých firem. Získáte ji úplně snadno, respektive ji už pravděpodobně máte. Jde totiž o vaše přístupové údaje, jimiž se přihlašujete do internetového bankovnictví u své banky, ať už je to AirBank, Česká spořitelna, ČSOB, Fio banka, KB, Moneta, nebo Raiffeisen bank. Bankovní identita je jasným ověřením, že za počítačem sedíte skutečně vy, proto díky ní můžete i online podepisovat dokumenty a smlouvy.

Přes BankID se přihlásíte třeba do aplikace Modré pyramidy

Důkazem, že portálů, do nichž se lze přihlásit prostřednictvím BankID, je skutečně mnoho, je i aplikace MP Home. Modrá pyramida spustila svou první aplikaci pro chytré telefony a přihlásit se do ní lze pomocí bankovní identity.

Aplikace je dostupná jak pro zařízení se systémem Android od verze 6, tak pro telefony a tablety s iOS od verze 10, je k dispozici zdarma. Stáhnout si ji mohou stávající i noví klienti. Těm stávajícím umožňuje vidět přehled jejich produktů, ti noví si mohou například zažádat o úvěr. Půjčka na rekonstrukci či jiné výdaje lze tedy získat online!

Požádejte si o Rychloúvěr s BankID

V aplikaci MP Home je mimo jiné možné požádat si o jejich známý a oblíbený Rychloúvěr. Tato rychlá půjčka bez zajištění nemovitostí a bez ručitele je možná až do 2 500 000 korun s úrokovou sazbou 5,69 % ročně. Splátky se navíc dají rozložit až na 20 let podle vašich vlastních potřeb. Zřízení úvěru je velmi snadné, funguje jako pohotovostní finanční injekce. Stačí si stáhnout aplikaci MP Home, přihlásit se pomocí vaší BankID a podat žádost.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.