Sberbank hypotéka

Sberbank hypotéka: Vaše vysněné bydlení se stane realitou

Jen málokdo z nás si hodlá postavit dům anebo kompletně zrekonstruovat své stávající bydlení s vlastní kompletní hotovostí. Financovat si sice zájemci své projekty dokážou, nicméně z drtivé většiny pouze přispívají menším dílem. Ten větší tvoří zcela logicky hypotéka od některého bankovního nebo nebankovního poskytovatele. My se zaměříme na hypotéku od Sberbank, která, jak se společně přesvědčíme, nabízí poměrně zajímavé podmínky, jichž stojí za to využít.

Kolik Sberbank nabídne?

Maximální výše, kterou Sberbank hypotéka poskytuje, je stanovena na částce 7 000 000 korun. Půjčit si tedy zájemci mohou jak na stavbu zcela obyčejného malého rodinného domku, tak i na realizaci nějaké honosné vily či komerčního objektu určeného pro podnikatelskou činnost. Záleží zkrátka na každém z nás, pro co se rozhodneme. Možností je určitě velké množství a není problém vybrat si takovou, která vám bud úplně vyhovovat. Jen pro upřesnění, minimální výše hypotéky činí 300 000 korun.

A co splácení?

Velmi důležitou roli hraje logicky také splácení hypotéky. Ostatně každá hypotéka má přesně stanovenou dobu, po kterou bude klient toho či onoho poskytovatele vracet finanční prostředky na jeho konto. U Sberbank je tato lhůta stanovena v rozmezí od 60 až do 360 měsíců. Záleží pouze na konkrétním klientovi, který si stanoví přesný splátkový kalendář v rámci tohoto časového rozmezí. Pak už bude splácet dle potřeby, a to s úrokovou sazbou začínající na 2,26 %.

Ostatní výhody hypotéky Sberbank

Mezi další nesporné plusy hypotéky Sberbank patří i fakt, že je tento hypoteční úvěr poskytován online, a to velmi rychle. Během několika minut můžete mít hypotéku přesně podle vašich představ. Při porovnání těchto produktů na http://www.pujcka.co budete mít navíc jistotu toho nejvýhodnějšího.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *