Počítač

Repasované počítače do účtárny jako ekonomická a efektivní volba

Každý, kdo pracuje v kanceláři, velmi dobře ví, že administrativa je stále větší. Jsme doslova zahaleni různými papíry, formuláři a zkrátka vším, co je bohužel nezbytné. Bez počítačů a ostatních periferií typu tiskáren či skenerů se neobejdeme. I proto se vyplatí vsadit na jistotu v podobě vysoce kvalitních a časem prověřených zařízení. Nikde není psáno, že musíte nezbytně nakupovat úplně novou techniku. Výbornou volbu představují repasované počítače.

Ušetříte peníze i přírodu

Kvalitní repasované počítače se vyznačují především mnohem nižší pořizovací cenou než ty nové. Jedná se přitom o časem i samotnými uživateli prověřené stroje těch nejznámějších značek, jako jsou HP, Dell, Fujitsu, Lenovo a mnohé ostatní. Počítače samozřejmě pochází z vyšších tříd a kongfiguračně dokonce současné stroje dokážou předčit. Jejich rychlostí a spolehlivostí si můžete být jistí. Navíc nákupem již používaného zboží ušetříte i samotnou přírodu.

Pořízení modelu pro EET a pokladní systémy? Žádný problém!

Máte obavy, že repasy nebudou fungovat pro EET a pokladní systémy? Obavy stranou! Bez potíží si lze koupit i specifický počítač pro účetní programy a systémy. Modely s dotykovou obrazovkou pro nejrůznější pokladní systémy si určitě vyberete. Samotný software pro správu EET lze sehnat v základní podobě bezplatně. Co se týká ceny repasovaného počítače, dostanete se klidně i pod 5000 korun za notebook či celou sestavu standardního PC.

Žádný risk…

Máte pocit, že nákupem použitého zboží riskujete? Obrátíte-li se na časem i spokojenými zákazníky prověřeného prodejce, budete mít jistotu. Naším tipem je společnost Netstores s.r.o. provozující eshop LevnaPC.cz. O dobrých referencích této firmy se můžete přesvědčit i na nákupním rádci Heureka.cz. Vybrat si tady lze ze spousty modelů repasovaných PC za výhodné ceny.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *