Recenze Cofidis půjčky

Společnost Cofidis se řadí mezi jedny z nejznámějších poskytovatelů úvěrů a zprostředkovatelů nákupů na splátky. Rozhodně tak není od věci podívat se na její úvěrové produkty mnohem podrobněji a poukázat si na jejich základní výhody a nevýhody. Cofidis půjčky můžete klidně využít i vy, takže se vám následující informace mohou stoprocentně hodit. Rychlá půjčka Cofidis recenze doslova vyžaduje, abyste si neobjednávali zajíce v pytli.

 Získejte až 500 000 korun

Pokud se podíváte na mnohé Cofidis diskuse, pak zjistíte, že tato půjčka dokáže nabídnout až 500 000 korun. Tato finanční částka se dá použít na cokoli dle vaší libosti. Zcela jistě není od věci podívat se i na nejnižší sumu, která činí 40 000 korun. Doba splatnosti je také poměrně variabilní, jelikož začíná na 12 a končí na 84 měsících. Vy sami tak budete mít od počátku jasno v tom, jak dlouho budete splácet a jaké budou sumy, jež budete zprostředkovateli půjčky postupně vracet.

Naprosto přehledná půjčka

Na rozdíl od mnohých jiných společností je u Cofidis vcelku jasné, jaké budou podmínky poskytnutí úvěru. Přímo na webu této společnosti se nachází funkční Cofidis kalkulačka, která dokáže přesně spočítat, jak to vlastně se všemi parametry tohoto úvěru bude. Klidně se pouze zadáte celkovou konečnou potenciální půjčenou sumu a dobu splatnosti. Budete znát RPSN i veškeré další nezbytné poplatky, které je zapotřebí odvést poskytovateli půjčky.

Rychlé online odsouhlasení

U Cofidis se můžete spolehnout i na velmi rychlé odsouhlasení půjčky. Do několika minut od vyplnění online formuláře sloužícího jako žádost o půjčku můžete mít jasno v tom, zdali vám peníze budou poskytnuty, anebo nikoliv. Pokud máte pravidelný příjezd zaměstnavatele a je vám více než 18 let, budete mít cestu k získaným finančním prostředkům otevřenou.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.