Bonus program České spořitelny

Česka spořitelna svůj Bonus program skončila31. 3. 2014. Byl nahrazen novým bonusovým programem iBOD. Jak je tento nový program výhodný, jak se do něj zaregistrovat a mnoho dalších užitečných informací si můžete přečíst v následujícím příspěvku.

Bonus program České spořitelny

Pokud jste si nestihli za své nastřádané body v Bonus programu objednat odměnu, o nasbírané body jste nepřišli. Jestliže jste se zaregistrovali do nového programu iBOD, byl vám připsán takový počet bodů, že jste si obdobnou odměnu mohli objednat i v iBODU. V novém bonusovém programuiBODlze získat odměny daleko rychleji a snáz. U tohoto program můžete sbírat ibody nejen za nákupy zboží v mnoha partnerských obchodech v ČR, ale také za využívání služeb České spořitelny.

Registrace do programu iBOD

Registrace do programu iBOD je zcela zdarma, stejně jako jeho užívání. iBOD konto si můžete založit prostřednictvím internetu, infolinkyČeské spořitelny nebo v kterékoliv pobočce ČS. Můžete si současně aktivovat sběr ibodů od ČS. Budete potřebovat aktivační iBOD kód. Zjistíte jej buď v bankomatu ČS, internetovém bankovnictví, na výpisu z účtu nebo na kterékoliv pobočce ČS. Je potřeba program aktivovat zadáním aktivačních údajů. Kartu obdržíte do dvou týdnů poštou.

Získání iBodů

iBody u České spořitelny získáváte automaticky jak za nákupy, tak za využívání služeb České spořitelny v případě, že jste zaregistrováni a máte aktivován sběr bodů od ČS. Platnost ibodu je 2 roky od doby, kdy vám byl připsána naiBOD konto. Body vám budou připisovány jednou měsíčně, vždy do 10. dne nového měsíce. Stav vašeho iBOD konta zjistíte ve svém profilu. Jednou za měsíc dostanete na email uvedený při registraci elektronický výpis z iBOD konta. Za nasbíranéiBody si můžete vybrat odměnu (elektroniku, sportovní vybavení, kuchyňské potřeby, hračky, kosmetiku) nebo slevové poukázky. Odměnu si můžete objednat na www.ibod.cz nebo na infolince.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.