Podnikatelský účet

Ready made s.r.o.: Expresní cesta k podnikání

Uvažujete o podnikatelském startu. Proč ne? Pokud máte aktuálně nějaký zajímavý podnikatelský záměr v segmentu, kde je minimální konkurence, s chutí do toho. Určitě byste ale měli mít založenou vlastní společnost. Pokud tomu tak není, nejspíše vás konkurenční boj může dostat na kolena. Takové vyřizování okolo založení společnosti může trvat klidně i několik týdnů. Tedy v případě, že nevyužijete ready made s.r.o. Že nevíte, oč se jedná? Nevadí, v následujících řádcích vám to prozradíme.

Proč právě ready made s.r.o.?

Důvodů pro pořízení ready made s.r.o. je několik. V první řadě jde o rychlost samotného podnikání. Jedná se totiž o firmy, které byly založené za účelem následného prodeje. Tím pádem není problém začít podnikat v podstatě ihned. Není nutné čekat ani na registraci k daním a DPH. Za další výhody již založených společností lze považovat také náklady spojované a poměrně lacinou pracovní silou.

Co by měla zahrnovat cena s.r.o.?

Pozor byste si měli dát na to, aby firmy na prodej měly zaplacený základní kapitál. Neměly by být předtím aktivní. V ceně také musí být zahrnuté jakékoli případné změny, jež se budou týkat firmy. Na mysli máme především změnu sídla firmy a jména dané společnosti. Stejně tak je dobré, když vám prodejce nabídne veškerý servis vztahující se k prodávaným firmám působícím nejen v České republice, ale i v dalších zemích, jako jsou třeba Velká Británie, Slovensko, USA, Německo a mnohé jiné.

Nakupte si společnost u specialisty

Spolehlivý nákup a prodej s.r.o. se vyplatí řešit u profesionálů. Naším tipem je společnost Incorporated. Právě ona nabízí veškeré zmiňované služby a 100% smluvní garanci. Zapomenout nelze ani na mnohé doplňkové služby, jež stoprocentně každý kupující ocení. Jmenovat bychom mohli třeba vedení účetnictví nebo poskytnutí virtuálního sídla a jiné.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

1 komentář

  1. René Odpovědět

    René,
    no dneska už si sro založíte do týdne, stačí se nebát a ůřady obejde za dva dny, takže nestrašte,
    za druhé – zrovna dneska dal stát na vědomí, že neaktívní firmy budou penalizovat a rušit, aby v rejstříku zbytečně nezacláněli, resp nesloužili k danovým ůnikům, takže jste se trochu sekl asi tak o deset let, u dobrého notáře vám to rádi během týdne vše vyřídí

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *