Půjčky v insolvenci

Půjčka v insolvenci

Ne všichni jsme neustále zrovna ve skvělé finanční situaci a každému se zkrátka čas od času může stát, že dojdou peníze. I proto se vyplatí najít si tu správnou půjčku v insolvenci, jež dokáže skutečně pomoct. Právě na ni se soustředíme v následujících řádcích. Podíváme se na to, jaké jsou většinou podmínky ze strany poskytovatelů a na její výhody stejně tak jako na nevýhody. Díky tomuto typu úvěru nebudete ani y odkázáni pouze na pomoc svých bližních, kteří třeba nemají dostatek finančních prostředků, jež by vám mohli nabídnout.

Co k jejímu získání potřebujete?

Půjčka v insolvenci je dnes poskytována mnoha společnostmi a z drtivé většiny se nejedná o žádné podvodné praktiky. Naopak jde o úvěr, který dokáže v dané situaci pomoct. Právě proto není od věci jmenovat i některé základní podmínky nezbytné pro jeho získání. V první řadě musí být žadatel starší věku 18 let. Mladším lidem nikdo nepůjčí. Jednalo by se o protizákonné jednání. Většinou je třeba mít také trvalé bydliště na území České republiky. Zapomenout nemůžeme ani na vlastnictví bankovního konta, kam vám přijdou peníze. Některé společnosti si prověřují i registr dlužníků a pravidelný příjem žadatele.

Půjčka v insolvenci z pohledu výhod

Hlavní výhodou půjčky v insolvenci je fakt, že vám vytáhne trn z paty v momentu, kdy to skutečně nejvíce potřebujete. Vynikající je většinou její dostupnost. Získat ji můžete jednoduše online, popřípadě prostřednictvím mobilního telefonu na základě SMS žádosti. Přímo na webu zprostředkovatele si zjistíte podmínky a všechno, co budete potřebovat. Výhodná je mnohdy i celková finanční suma, na kterou dosáhnete. Rychlost vyřízení úvěru bývá expresní.

Nevýhody půjčky v insolvenci

Hlavní nevýhodou je bohužel často vysoká úroková sazba, která vás bude nutit přeplatit značnou finanční částku poskytovateli půjčky. Tato skutečnost je značně nepříjemná a budete ji muset skousnout.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

13 komentářů

 1. Lucie Odpovědět

  Dobry den, shanin spolehliveho a hlavne slusneho investora, ktery by mi pomohl vyplatit spatne vyplnenou smenku, ktera mi ted muze znicit zivot 🙁 moc prosim… Volejte 720568330

 2. Jana Odpovědět

  Dobry den shanim spolehliveho investora, ktery by me pomohl vyplatit dluhy moc prosím.Volejte720168815

 3. Šárka Janková Odpovědět

  Dobrý den velmi nutně a rychle sháním férového soukromého investora na vyplacení insolvence která mi sice pomohla od věřitelů ale jsem více ve finanční tísni platím měsíčně 12000kč a 12300kč mi zbyde a bohužel s tím měsíčně nevyjdu mam pravidelný příjem a smlouvu na dobu neurčitou nevlastním zástavu a nemohu platit nic předem poptávala bych 630000kč úroky akceptuji když vše vyplatím mam měsíční příjem cca 25000kč čistého prosím o naléhavou a rychlou pomoc hlavně férovou děkuji Šárka

 4. Mgr. Martin Červinka Odpovědět

  Vážení, velice bych Vám doporučoval nastudovat si ustanovení § 209 a 211 trestního zákoníku, protože všichni si velmi vážně koledujete o trestní stíhání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *