Prohra a její možnosti

Prohra má spoustu podob. Prohrát můžeme při stolních hrách, ve sportu, ve hrách na počítači. Prohrát není žádná hanba, protože při těchto hrách vám v podstatě o nic nejde. Horší jsou takové hry, ve kterých sázíte a prohráváte určitý finanční obnos peněz. Ale i s těmito prohrami se člověk musí vyrovnat, jelikož mu nic jiného nezbývá.

Sázejte tak, abyste neprohráli

Myslíte si, že pokud začnete sázet, máte vždy jistou výhru? Tak vás vyvedeme z omylu. V první ředě je velmi důležité rozmyslet si, na co chcete sázet. Na výběr máte spoustu možností. Jste-li sportovní fanda, zkuste sportovní sázení. Zkusit můžete také společenské sázky, casinové hry nebo třeba i online automaty. Ne vždy se však sázení vyplatí. Sázíte-li na automaty a ruletu, nemůžeme vám poskytnout žádnou výherní strategii, protože žádná není. Jiné je to však u sportu. Pokud použijete dobrou strategii, můžete vydělat a neprohrát.

Jasná prohra

Kasina a loterie jsou bezpochyby tou variantou, kdy nemáte skoro vůbec žádnou šanci vyhrát. Ruleta je sice zábavná, nicméně jejím hraním proděláte. To samé se dá říci o loteriích. Ruleta, automaty a v podstatě všechny číselné hry jsou navrženy tak, abyste nevyhráli vy, ale v zisku byla zpravidla kasina. Ruleta se vám opravdu nevyplatí hrát. Nemůžete žádným způsobem ovlivnit hru tak, abyste vyhráli, takže každá vaše sázka je nevýhodná. Ti z vás, kteří ruletě propadli, se nejspíš nechali zlákat tím, že viděli několik lidí vyhrát. Bylo to ale velmi malé procento hráčů, protože většina odchází s prohrou. Jediná možnost, jak neprohrávat, je přestat ruletu hrát. Říct si ale, že už jsem prohrál dost, nebývá vždy snadné.

Možnost výhry

Přestaňte sázet na něco, kde nemáte šanci vyhrát. Pokud potřebujete sázet pro zábavu, ale i pro peníze, zkuste něco jiného. Zaměřte se na kurzové sportovní sázky, kde je cílem sázet na výsledky zápasů. Pokud se v daném sportu nevyznáte, nechejte si poradit. Pokud se vyznáte a dokážete dobře odhadnout pravděpodobnosti nabízených výsledků, je to pro vás velké plus. Někdy je tento typ sázení jednodušší, jindy ne. Velmi výhodné je sázení online. Nejenže můžete rychle uzavírat sázky, ale zároveň máte možnost vyhledat si aktuální informace o týmech nebo hráčích.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.