Prodloužení půjčky Ferratum

Půjčili jste si peníze u společnosti Ferratum Bank a nejste schopni je včas splácet? Máte velký problém, který ale není neřešitelný. Ferratum je totiž z hlediska odložení splátek poměrně benevolentní a nabízí možnost jejich odložení. V následujících řádcích se tedy na tuto alternativu podíváme podrobněji. Ferratum totiž umožňuje hned několik základních typů odložení splátek a také dvě základní možnosti, díky nimž si o něj budete moci efektivně požádat. Buďme tedy konkrétnější a podívejme se na tyto alternativy podrobněji.

Jak si prodloužit termín splatnosti

Ferratum Bank vám rozhodně nic neodpustí. S tím byste měli v každém případě počítat. Dostat tedy můžete klidně až celých 60 dní navíc. Prodloužit si totiž splácení můžete až dvakrát, a to vždy o dobu 30 dní. Jinak ale není problém také odložit jednorázově platbu, a to na základě vašeho upozornění směrem k poskytovateli půjčky. Stačí pouze zaslat krátkou textovou zprávu. Jinak lze vše řešit i online. Potvrzení by vám mělo přijít automaticky.

Vyplnění online formuláře

Jestliže máte doma kvalitní připojení k internetu, pak se vám vyplatí vyplnit online formulář přímo na webu poskytovatele půjčky, tedy u společnosti Ferratum. Vyplníte pouze několik základních velmi jednoduchých údajů. Jmenovat bychom mohli zejména půjčenou částku a také dobu prodloužení splatnosti. Zapomenout nemůžeme ani na výši poplatku spojeného s prodloužením úvěru.

Zaslání SMS zprávy

prodloužení splatnosti půjčky se vám také může hodit sepsání krátké textové zprávy. Hoří-li vám momentálně termín, nemusíte zoufat. Jediná krátká SMS zpráva bez větších problémů odloží vaše platby až do doby, kdy na ně prostě a jednoduše budete mít. SMS zprávu pošlete v požadovaném tvaru a odešlete na číslo poskytovatelské společnosti. Za několik málo minut vám dojde potvrzení o přijetí zprávy a vyrozumění.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *