Portál Modrá pyramida

Termín Portál modrá pyramida pro většinu z vás není jistě pojmem novým. Modrá pyramida stavební spořitelny nabízí svým klientům finanční podporu bydlení. Můžete si založit spoření na bydlení a poté si vzít také výhodný úvěrze stavebního spoření. Modra pyramida a její nabízené úvěry patří k jedněm z nejbezpečnějších na českém finančním trhu.

Stavební spořitelna Modrá pyramida

Modrá pyramida stavební spořitelny patří od roku 2006 pod Komerční banku. Spořitelna byla založena již v roce 1993, což samo o sobě napovídá, že je již na trhu velmi dlouhou dobu a má nejen bohaté zkušenosti, ale i spoustu spokojených klientů. Původněse jmenovala Stavební spořitelna Komerční banky. Dnes již jako Modrá pyramida nabízí nejen vlastní produkty, ale také produkty Komerční banky.Pobočky Modré pyramidy stavební spořitelny jsou většinou součástí Komerčních bank.

Stavební spoření Modrá pyramida

Modrá pyramida nabízí svým klientům stavební spořitelny čtyři základní spořicí produkty – Moudré spoření, Spoření Mopísek, Spoření Mopy Junior a Spoření třetího věku. Modrá pyramida nabízí také prodloužení Moudrého stavebního spoření o tři nebo šest let. Nejenže vám zůstanou všechny výhody stavebního spoření, ale navíc získáte i úrokový bonus u prodloužení o tři roky o 0,5 % a u prodloužení o šest let o 0,7 % ročně. U Modré pyramidy si můžete sjednat také Doplňkové penzijní spoření. Máte-li volné finanční prostředky, využijte Investiční fondy.

Hypocentrum Modré pyramidy

Hypocentrum Modré pyramidy je místem, kde se poradci specializují na úvěry na bydlení. Vybrat si můžete ze dvou hlavních produktů, kterými jsou Hypoteční úvěr Komerční banky a Hypoúvěr Modré pyramidy. Hypocentrum Modré pyramidy Praha bylo prvním v republice, nyní je jich u nás již 16. Modrá pyramida má své pobočky ve velkých městech, jako je Praha, Plzeň, Brno, Olomouc, Ostrava a v mnoha dalších větších či menších městech naší republiky.Vyhledat nejbližší poradenské centrum můžete přímo na internetových stránkách Modré pyramidy.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.