Pocity exprimátora Hřiba na sociální síti: Havlíček má jakoby nutkání se skrytě oblíznout vždycky, když mluví o kokainu

Zdeněk Hřib

Číst někdy příspěvky některých politiků na sociální síti je hořkosmutné. Naposledy jsem se zarazil nad prohlášením bývalého primátora hlavního města Zdeňka Hřiba, který se na sociální síti X rozepsal o tom, že se nemůže ubránit pocitu, že má Karel Havlíček takové jakoby nutkání se skrytě oblíznout vždycky, když mluví o tom kokainu. Zvláštní, proč by se měl oblíznout? Narážky, které hovoří opravdu mnohoznačně.

Havlíček chce vysvětlení po Rakušanovi

Aby ne! Samozřejmě, že by se mělo všechno dokonale vyšetřit. Rok a půl stará kauza, o které nikdo takto dlouhou dobu neinformoval, se bude jistě vyšetřovat rychle a bezbolestně. Havlíček chce konkrétně vědět, jestli byl Rakušan jako ministr vnitra informován o tom, že se našel ve Sněmovně kokain a zda považuje za správné, že vedení Sněmovny se o tom dozvídá 1,5 roku poté z médií. Na odpověď si musíme počkat. Jistě bude zajímavá.

Dostálová zřejmě zaměstnávala trestně stíhaného Šteffela z Dozimetru

Na tuto skutečnost Hřib upozorňuje také. Na MMR trestně stíhaný Šteffel dle Hřiba skutečně působil. Konkrétně uvedl exprimátor na sociální síti X, že zastupitelé ANO (@oprokop a Nepil) dosadili do městské společnosti Operátor ICT nyní obviněného manažera Šteffela. Toho pak Hřib vyhodil. Následně pak údajně radil za milion ministryni Dostálové na MMR s projekty za 1.6 mld. Kč. Hřib mimo jiné uvádí i to, že dostávalo ANO sponzorské dary od spolku, ve kterém figuroval vazebně stíhaný Zakaría Nemrah. Zdali je to pravda, nebo ne, to se neví. Někdo někde prostě lže.

Prostě se toho nebojí

Někteří politici mají holt hroší kůži a věcí se nebojí. Opozice se v podstatě povinně musí ozvat vždycky, když se něco děje, nicméně toto se dělo už před rokem a půl. Kdyby server Seznam Zprávy s informací nepřišel, neví se o ní dodnes. Sněmovna by se na drogy podle mého názoru mohla transparentně otestovat celá.

Zdroje info: Autor, sociální síť X, https://www.lidovky.cz/ceska-pozice/tentokrat-vyrazila-prazska-smetanka-na-korfu.A110822_142856_pozice_33390

Zdeněk Hřib: Náhledové foto Zdeněk Hřib/ sociální síť X

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.