Peníze dělají peníze, ale ne samy: Trading jako pasivní příjem

Guru Finance

Kdo by nechtěl mít pasivní příjem? Asi každý. Pokud doposud nemáte vlastní zkušenost s obchodováním na burze nebo třeba jen slýcháte ve svém okolí dobré i špatné zprávy na toto téma, je čas udělat si vlastní názor. Trading může být opravdu pro každého. Díky němu můžete své peníze nechat vydělávat, protože peníze dělají peníze, ale ne samy. Samozřejmě také můžete část peněz prodělat a v nejhorším případě o vše přijít. Lze obchodovat s akciemi anebo pouze spekulovat nad nárůstem a poklesem cen akcií. Trading má mnoho podob a riziko investování je vždy nižší, jestliže víte, co děláte. A je to velmi jednoduché, když se budete držet jistých pravidel, bude se vám dařit dobře.

Bez mentora se neobejdete

Základem je člověk, který tomu rozumí. Mentor. Člověk, který z vás nebude jen tahat peníze, ale vysvětlí vám a naučí vás, co je podstatné ke stabilnímu a zajímavému zisku. Dnes již není nutné sledovat aktuální dění ve světě a na základě těchto takzvaných fundamentů posílat do trhu své úspory. Nemusíte být ani expert na čísla a grafy, abyste měli pravděpodobnost zisku vyšší než pravděpodobnost ztráty.

Tři klíče k úspěchu

Jak to funguje v praxi? Realita je taková, že v praxi jsou tři klíče k úspěchu, a to:

  • vaše vědomosti o akciích (musíte vědět, do čeho investujete),
  • selský rozum
  • a psychika.

Nebudete-li si plést trading s kasinem, může se pro vás právě trading stát velmi solidním pasivním příjmem.

Guru FinanceZdroj obrázku: gurufinance.cz

Solidní zúročení finančních prostředků

Bude to znít neuvěřitelně, ale obchodování s akciemi dokáže zúročit vaše peníze i o 20 % první měsíc. Takové příležitosti nabízí trh s akciemi. Většina lidí (traderů) ztrácí své peníze převážně ze dvou důvodů. Zaprvé nejsou dlouhodobě schopni nastavenou strategii striktně dodržovat. Za druhé neobchodují s akciemi, ale spekulují nad nárůstem nebo poklesem cen akcií, což je rizikovější cesta, ovšem se zajímavějším zúročením.

Jak začít?

Zajímává vás, kde a jak začít? Pokud chcete obchodovat – nechat peníze dělat peníze, vždy musíte vědět, do čeho chcete investovat. Představte si, že používáte nějaký produkt nebo nějakou službu. Například mobil.Vlastníte iPhone od společnosti Apple? Libí se vám tento produkt a jste s ním spokojení? Čekáte, než vyjde nový model, který si chcete koupit? Pak investujte své peníze právě do akcií společnosti Apple a ta vám je může dlouhodobě úročit. Ať už chcete investovat kdekoli, nechte si poradit od specialistů z Guru Finance. Právě u ní najdete hned 60 finančních poradců na jednom místě.

Zdroj náhledového obrázku: gurufinance.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.