Pamětní mince

Pamětní mince, medaile a plakety: Optimální připomínka skvělých okamžiků

Život je plný momentů, které by si člověk měl pamatovat. Čas ale bohužel letí neskutečným tempem a mnohdy si na tyto chvíle plné úspěchů, štěstí a radosti nevzpomeneme. I proto se vyplatí mít alespoň nějakou památku. Ne, fotografie aktuálně na mysli nemáme. Ostatně k čemu by takovým sportovcům byly, kdyby se jim na krku neleskla krásná unikátní medaile, jež jim zůstane napořád? Stejně tak ale mohou sloužit jako památky i jiné předměty. My se na ně podíváme podrobněji a představíme si jednoho z nejznámějších výrobců u nás.

Medaile

Stylové medaile

Ač by se na první pohled mohlo zdát, že medaile není nijak složitý předmět, opak je pravdou. Získat lze spousty zajímavých variací, a to jak z hlediska tvarů, tak i kovů a v neposlední řadě barevných odstínů. Kvalitní medaile musí být ražená bez jakýchkoli nepřesností. Zároveň by měla odpovídat konkrétnímu odvětví, v němž je následně vydávána. Motivy jsou nesmírně důležité, a proto musí korespondovat s danou tematikou. Na trhu jsou k dispozici jak medaile se závěsem, tak i se stuhou. Není problém volit i modely, jejichž součástí jsou barvy.

Pamětní mince

Ne vždy jsou při sportovních utkáních či jiných příležitostech vítězové a poražení. Památkou na konkrétní okamžiky může být také pamětní mince. Tu lze dnes získat na spoustě míst. Typickým příkladem budiž nějaký známý turistický cíl. Není od věci nechat vyrobit pamětní mince k nějakému zajímavému jubileu. Příkladem výročí obcí, organizací anebo čehokoli jiného. Stejně tak se vydávají i plakety ke konkrétním historickým momentům.

Medaile se závěsem

Vsaďte na tradičního výrobce

Potřebujete medaile, pamětní mince či plakety? Pak vsaďte na služby specialisty v oboru, kterým je společnost VICTORIA AG-Art, s.r.o.  Na trhu působí firma úspěšně již více než 20 let a předmětem jejího podnikání není jen prodej medailí. Nabízí i skleněné či dřevěné plakety, diplomy i poháry pro malé i celostátní soutěže. Mezi významné zákazníky této firmy patří mimo jiné Vláda ČR, Kancelář prezidenta ČR anebo Český olympijský výbor a mnozí další.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *