Originální české ručně vyráběné šperky

Šperky

Máte rádi poctivou českou ruční výrobu? Hledáte doplňky, které se vám svým stylem trefí přímo do noty? Objevte jedinečné české ručně vyráběné šperky, které vás na první pohled uchvátí svojí jedinečnou krásou, originalitou a nápaditostí. V nákupní galerii na jednom místě najdete spoustu krásných rukodělných výrobků od českých řemeslníků a rukodělců, kteří do svých produktů vložili svoji duši. V nákupní galerii je možné nejen nakupovat, ale také i prodávat.

Handmade výrobky v různých stylech

V české nákupní galerii na vás čekají originální handmade výrobky různých stylů. Na své si tak přijdou milovníci nejen elegantního, ale i retro, romantického, přírodního a třeba i extravagantního stylu. V sortimentu nechybí jednoduché ani extravagantnější kousky, které vás oživí a dodají vám na zajímavosti. Pořiďte si pár netradičních šperků a oživte svoje běžné každodenní outfity nějakým zajímavým kouskem.

Netradiční náušnice pro zpestření outfitu

Milujete náušnice, které mají duši a budou dokonale vyjádřovat vaši osobnost a momentální náladu? Co takhle doplnit svoji šperkovnici o několik nových a zajímavých párů? V sekci netradiční náušnice na vás čeká spousta ručně vyráběných náušnic v hravém, městském i romantickém stylu. Proměňte se v elegantní dámu, nenapravitelnou romantickou duši nebo v rozvernou dívku a slaďte netradiční náušnice se svými šaty či jiným oblečením. Tento styl náušnic se rozhodně stane nápaditým zpestřením i toho nejfádnějšího outfitu.

Šperky ruční výroby z různých materiálů

Máte rádi šperky, se kterými vybočíte z davu a jen tak je na někom neuvidíte? Rádi se svým outfitem a doplňky odlišujete od ostatních? Pak si určitě zamilujete i originální české produkty ruční výroby. Objevte originální ručně vyráběné kousky z různých materiálů. Na online tržišti najdete spoustu krásných kousků z bižuterního kovu, dřeva, chirurgické oceli, mosazi, ale i stříbra, skla a dalších tradičních i méně tradičních materiálů.

Kompletní soupravy šperků pro různé příležitosti

Dolaďte svůj slavnostní nebo běžný outfit zajímavým šperkem. V internetové nákupní galerii kromě jednotlivých kousků skvostných a ručně vyráběných šperků najdete i kompletní soupravy určené pro nejrůznější příležitosti od méně formálních až po slavnostní a speciální události. Mezi sety najdete zajímavě řešené náramky s náušnicemi ve stejném designu nebo náhrdelník společně s náušnicemi.

ŠperkyFoto: srdcetvor.cz

Neodolatelné doplňky s krásnými minerály

Pokud hledáte opravdu zajímavé šperky, pak vsaďte na ty, které jsou ozdobené krásnými minerály. Skvělou volbou jsou pravé říční perly, křišťál, měsíční kámen, ametyst nebo nejrůznější drahé kameny. Díky jedinečným barevným odleskům vás takové minerály překvapí několika různými odlesky. Tyto úchvatné šperky s minerály jsou skvělou volbou také jako dárek pro vaše blízké.

Jak začít prodávat své výrobky v nákupní galerii

Jste spíše na druhé straně řeky a baví vás výroba šperků, se kterými se chcete pochlubit a zkusit je prodat? Pokud chcete začít prodávat své originální autorské šperky, bude vás čekat pouze jednoduchá krátká registrace a založení obchodu na webových stránkách. Pak už na vás bude nabízet své výrobky, které zákazníci najdou jak v hlavním katalogu, tak i přímo na odkazu vašeho virtuálního obchodu. A jak je to s placením případných poplatků? Do tří položek v obchodě neplatíte vůbec nic, žádnou provizi ani jakékoliv jiné poplatky. Nemusíte si dělat starosti dokonce ani s případnou propagací vašich rukodělných výrobků, aby se dostaly k cílovému zákazníkovi. Forma propagace celého portálu je totiž zajištěna. Vy tak máte o starost méně.

Náhledové foto: srdcetvor.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.