Online účet Era

eKonto

Československá obchodní banka nabízí online účet Era, který dokonale potěší všechny zájemce, jež chtějí mít levné konto. Výhod online Era účtu je spousta. My se soustředíme na mnohé výhody, které zřízení tohoto účtu nabízí. O faktu, že je těchto výhod velké množství, se společně přesvědčíme v následujících řádcích.

Výhody a bonusy online Era účtu

Hlavním plusem je vedení Era účtu zcela zdarma. Jedinou podmínkou je měsíční příjem vyšší než 15 000 korun, který vám bude pravidelně chodit na vaše bankovní konto. Zdarma budete mít jako klient ČSOB internetové bankovnictví a smartbanking. Samozřejmostí budou i bezplatné výběry z bankomatů Ery a ČSOB. Zapomenout nemůžeme ani na bezplatné vydání bezkontaktní platební karty, která k tomuto účtu patří. Požádat můžete také o bezkontaktní platební nálepku. Sjednat si budete moci i kontokorent, a to ve vámi určené výši.

Konkurenční výhody účt

Pokud budete potřebovat jakékoli poradenství anebo cokoli, co se vašeho účtu týká, můžete navštívit některé ze 70 Era finančních center. K dispozici je také 3100 přepážek Poštovní spořitelny po celé České republice. Samozřejmostí je i rozsáhlá síť bankomatů. Celkem je jich 989. Vaše výdaje budete mít pod kontrolou i díky internetovému bankovnictví Era osobní finance. Pro zákazníky Ery je k dispozici i Svět odměn, což je pravidelně aktualizovaný systém bonusů.

První 2 kalendářní měsíce zdarma

I v případě, že váš plat nebude přesahovat zmiňovanou sumu 15 000 korun, budete mít po dobu prvních dvou měsíců obsluhu vašeho bankovního účtu zcela zdarma. Po uplynutí této doby již bude zapotřebí, abyste zmiňovanou sumu na vaše konto pravidelně posílali. Počítat je třeba i s tím, že do sumy nejsou zahrnuty platební transakce prováděné mezi účty u ČSOB. I za převody ze zahraničí zaplatíte u Ery minimální finanční částky.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.