Investování

Online investování: eToro jako největší platforma toho nabízí spousty

Rádi byste investovali a obchodovali online? Pokud ano, rozhodně musíte najít tu správnou platformu. Tou největší jak pro investování, tak i sociální obchodování je bezesporu eToro. Je to právě tato platforma, díky které může na burze obchodovat prakticky kdokoli. Vyznačuje se hlavně tím, že nabízí naprosto jednoduchý přístup pro začátečníky, ale spousty inovativních prvků pro zkušené obchodníky. Pokud se právě o eToro chcete dozvědět více, jste na správném místě, na některá důležitá fakta týkající se této platformy upozorníme v následujících řádcích.

Jeden typ obchodního účtu a demo podoba

U eToro si lze založit jeden typ obchodního účtu. Samozřejmě tak můžete učinit bezplatně. Veden bude jenom v amerických dolarech, na což je třeba si dát pozor. Minimální kapitál pro otevření založeného účtu je stanoven na 200 dolarů. Maximální finanční páka je 1:30. U profesionálních klientů se lze setkat i s poměrem 1:40. Součástí této eToro recenze musí být také upozornění na eToro demo účet. Právě jeho prostřednictvím si lze obchodování dokonale vyzkoušet. Na počátku je konkrétnímu zájemci přidělen virtuální kredit ve výši 100 000 dolarů. Obchodovat je tak možné bez jakéhokoli rizika. Vše si pohodlně vyzkoušíte a pak případně přejdete na ostrou verzi.

Solidní množství finančních instrumentů

Počítejte s poměrně solidním množstvím zajímavých finančních instrumentů. Upozorníme například na obchodování s kryptoměnami. Obchodovat je možné až v 17 z nich. Jmenovat můžeme jak ty nejznámější typu Bitcoinu a Litecoinu, tak i méně známé, jako jsou Ethereum, NEO, EOS či Ripple a jiné. Jinak lze vybírat také z balíčku komodit, a to konkrétně stříbro, zlato, měď a mnohé jiné drahé kovy. Oblíbené jsou měnové páry, jichž je k dispozici 47. Zapomenout přitom nelze ani na akcie a indexy.

Uživatelsky vychytaná eToro platform

eToro se může pochlubit vlastní specifickou platformou eToro platform, která je uživatelsky naprosto precizně optimalizovaná. Ovládání je intuitivní a uživatel se zkrátka při výběru investičních příležitostí baví. Dochází tady také ke spojení obchodování na burze a automatického kopírování obchodníků. Vy sami se pak budete rozhodovat, jestli chcete investovat do produktu CopyPortfolios, nebo do některých známých obchodníků. Vynikající je u eToro také mobilní obchodní aplikace.

Zdroj náhledového obrázku: Pixabay.com

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *