Binární náhl

Obchodování binárních opcí

V tomto článku bych se s Vámi rád podělil o mé zkušenosti s obchodováním binárních opcí. Mnoho čtenářů možná o tomto druhu přivýdělku již někdy slyšeli, ale nechtělo se jim hledat, jak obchodování v praxi může v praxi vypadat, jestli je složité a jestli je obchodování rizikové. Tento článek Vám ovšem vše vysvětlí a vezme vás krok po kroku celým procesem, od vytváření obchodu až po případný profit z úspěšných obchodů. Pojdme si ted povědět, co to ty binární opce jsou a kde je lze obchodovat. Binární opce jsou tedy finančním instrumentem, který lze obchodovat u tzv. brokerů na binární opce. A co vlastně obchodujete? Obchodujete tzv. podkladová aktiva a to v praxi mohou být například měnové páry, akcie, indexy a komodity. Výnosy z klasických binárních opcí se pohybují kolem 75-85%. Tyto čísla nejsou nikterak ohromující, ale pokud  binární opce obchodujete se strategiemi, tak uvidíte, že se na nich dá opravdu dobře vydělávat, i když vaše úspěšnost obchodů nebude třeba 100%. V praxi uvidíte, že nepotřebujete vytvořit všechny úspěšné obchody,  ale pouze takový počet, abyste byli dlouhodobě v zisku, o tom ovšem až později nyní si ukážeme, jak vytvořit jednoduchý obchod v praxi.

Binární opce v praxi

Binární

1. V prvním kroku si zvolíte jaké aktivum chcete obchodovat – my jsme zvolili měnový pár EUR/USD

2. Zvolíte výši investice

3. Vyberete si, kdy chcete aby vaše opce expirovala (čas, kdy se dozvíte úspěšnost vašeho obchodu)

4. Predikujte směr, kterým se hodnota opce posune – Bud Nahoru, nebo Dolů

5. Potvrdte obchod a vyčkejte do expirační doby.

Jak vidíte, tak na vytvoření obchodu není nic složitého. Co ovšem může pro začátečníky problémové je určení směru, jakým se opce vydá. K tomu nám ovšem slouží různé binární strategie, kterých je na webech o binárních opcí spousty. Ještě bych chtěl upozornit, že i přesto že můžete obchodovat hned s reálnými prostředky, tak brokeři nabízí i tzv. demo účty na binární opce o kterých se dozvíte více v následujícím odstavci.

Binární obchodování na zkoušku – demo účet

Líbí se vám představa obchodování binárních opcí, ale bojíte se, že nebudete hnedka od začátku úspěšní? Zkuste demo účet na binární opce, který vám zaručení, že peníze, které jste vložili k brokerovi nevyhodíte jen tak z „okna“. Jak demo verze funguje? Úplně stejně jako účet reálný a právě v tom je taková výhoda, že si obchodování vyzkoušíte bez rizik s garancí toho, že o žádné peníze nepřijdete. Demo účet je sice u většiny brokerů podmíněn počátečním vkladem, ten lze ovšem kdykoli vybrat, ostatně proto mají také všichni brokeři, které já osobně doporučuji CySEC licenci, která jim to dokonce přikazuje a vy tak aspoň máte jistotu, že vaše peníze jsou vám kdykoliv přístupné k čemukoliv, co s nimi budete chtít dělat. O založení demo účtu můžete požádat svého brokera (pokud ho nabízí, to si musíte předem zjistit, než se u něj zaregistrujete) a ten vám ho na požádání vytvoří. Vy si tak budete moci na několik dní vyzkoušet obchodování s imaginárními penězi, které fungují stejně jako reálné. Demo verzi tedy doporučuji všem začínajícím obchodníkům, kteří nemají zatím žádná zkušenosti s obchodováním a chtějí si vyzkoušet, jak brokerovu platformu, tak i třeba nějakou svou binární strategii.

Sdílet

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *