Několik důvodů, proč si půjčit u Cofidis

Půjčka Cofidis

Mezi oblíbené a časem prověřené nebankovní společnosti se řadí bezesporu Cofidis. Jedná se o společnost nabízející online půjčky, o něž lze požádat z pohodlí vlastního domova. Vede k nim vyplnění jednoduchého online formuláře přímo na stránkách Cofidis půjčky. Žádost o úvěr je maximálně bezpečná, rychlá a jednoduchá. Svědčí o tom mimo jiné i spokojenost klientů Cofidisu, kterých je jak v Evropě, tak i v zámoří poměrně velké množství a jejich počet se neustále zvyšuje.

Půjčit si může kdokoli

V každém případě této nebankovní půjčky mohou využít prakticky úplně všechny skupiny lidí. Bez problémů se k půjčce dostanou i novomanželé, případně lidé nedisponující až tolik vysokou bonitou, jakou vyžadují bankovní domy. Samozřejmostí je absence jakýchkoli překvapení, případně skrytých poplatků. Transparentní jednání je pro společnost Cofidis samozřejmostí.

Kolik si lze půjčit?

Celková suma, již si můžete půjčit, se pohybuje mezi 20 000 až 500 000 korunami. Je fakticky jedno, jakou částku v tomto rozmezí zvolíte. Odvíjet se od ní bude samozřejmě i výše jednotlivých splátek. Interval splácení osciluje mezi 12 až 84 měsíci. Opět se odvíjí od výše půjčené sumy. Samozřejmostí je u této společnosti i možnost odložení splátek za stanovených podmínek.

Jaké jsou podmínky pro poskytnutí úvěru?

Tady je zapotřebí být obezřetný. Ani Cofidis pochopitelně nepůjčí každému žadateli o půjčku. Podmínky jsou přitom velmi jednoduché. Žadatel o úvěr musí být starší 18 let. Dále nesmí mít nikde dluhy. Jinými slovy, poskytovatel si prověřuje v registru dlužníků, zdali nemá žadatel stále nějaké nesplacené závazky. V neposlední řadě musí také sedět celková výše aktuálního příjmu žadatele. Jestliže ovšem tyto tři podmínky splňujete, můžete se těšit na úvěr uzavřený za zajímavých podmínek.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.