Nejvíce okradení fotbalisti: Depay přišel o 1 516 751 eur

Fotbalový míč

Nedávno bylo oznámeno, že osm lidí bylo souzeno za několik krádeží spáchaných v Paříži celebritám, včetně nejznámějších fotbalistů, jako jsou Thiago Silva a Marquinhos. Stalo se tak v letech 2018 a 2019. Oba Brazilci se připojili k nechtěnému seznamu fotbalistů, jejichž domy si vybrali za cíl zločinci. Ti samozřejmě sledovali jejich příspěvky na sociálních sítích a také seznamy zápasů. proč? Aby věděli, že nejsou fotbalové klenoty doma.

Hodnota luxusního zboží je závratná

Jak známo, fotbalisti nevydělávají zrovna málo. Společnost money.co.uk chtěla zjistit hodnotu luxusního zboží ukradeného nešťastným fotbalistům. Tým analyzoval předchozí zprávy na krádeže u fotbalistů, což jim poté umožnilo seřadit hráče, kteří podle odhadů ztratili nejvíce.

Depay přišel o majlant

Fotbalistovi Memphisi Depayovi ukradli věci v hodnotě 1 516 751 EUR. Tento muž tedy smutnil již hodně dlouho před tím, než Oranjes vypadli na mistrovství Evropy s Českou republikou. Hráč pařížského Saint Germain Thiago Silva přišel o 1 166 581 eur. Na třetím místě je už dnes hráč Bayernu Maxim Choupu-Moting. Celou tabulku si ostatně můžete prohlédnout.FotbalistiGrafika: Money

Neštěstí se prostě nevyhne nikomu

Možná si říkáte, že špičkoví fotbalisti jsou lidé, kteří krádeže nemusí nést až tak těžce. Vždyť vydělávají astronomické peníze. Přesto je spíše smutné, co se zejména v pařížské metropoli děje.  

Zdroj info: Money-co.ukKvalitní oxymetry

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.