Nejlevnější půjčka na trhu

Nejlevnější půjčka na trhu. Znáte ji?

Správná orientace na trhu půjček není pro mnoho lidí až tak snadná jak se na první pohled zdá a vyžaduje jistou míru finanční gramotnosti. Rozumíte alespoň základním pojmům jako jsou fixace, úroková míra, RPSN? Tyto ukazatele určují celkové náklady na půjčku, které musíte navíc k půjčené částce zaplatit a jsou hlavním kriteriem při rozhodování jaký konkrétní finanční produkt zvolit. Každá finanční společnost má ze zákona povinnost seznámit zákazníky ještě před podpisem úvěrové smlouvy se samotnou výší RPSN, proto si vždy porovnejte nejprve nabídky několika firem. Kývnout hned na první půjčku, jež se vám naskytne, není dvakrát rozumné, neboť do budoucna se vám takový úvěr může i pěkně prodražit. Využijte možnosti nejrůznějších kalkulátorů půjček na internetu, které vám RPSN vypočítají. Čím nižší je RPSN, tím je úvěr levnější. Uvažte, kolik peněz potřebujete půjčit, na jak dlouhou dobu a jak vysoké měsíční splátky jsou pro vás únosné. Teprve poté si zvolte konkrétní půjčku. Věřte tomu, že věnovat čas správnému výběru půjčky se vám vždy vyplatí a ušetříte nejen peníze, ale i zbytečné starosti.

Garance nejnižší ceny

O půjčku požádejte vždy u zavedené certifikované společnosti, která je dostatečnou zárukou kvality nabízených služeb. Jestliže se ocitnete ve finanční nouzi, je taková půjčka okamžitě po ruce. A víte, která to je? Za nejlevnější a nejvýhodnější půjčku byla v současné době všemi zákazníky označena Japonská půjčka, jež mezi rychlými úvěry dlouhodobě drží nejnižší cenu na trhu. Přitom celou půjčku kompletně vyřídíte na internetu. Po schválení žádosti (za minutu) plně automatizovaným systémem jsou peníze ihned odeslány na bankovní účet. Nemusíte skenovat žádné doklady, není vyžadován ani minimální příjem. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte jen 33 Kč. V případě, že půjčku splatíte do 14 dnů je zcela zdarma. A to se určitě vyplatí! Levnější půjčku už nikde jinde nenajdete.

Jak na půjčce co nejvíce ušetřit?

V okamžiku, kdy si srovnáte nabídky jednotlivých bank a nebankovních institucí nabízející půjčky, využijte rovněž možnosti speciálních akcí poskytovatelů, které se nepravidelně objevují. Často tak i tímto způsobem můžete narazit na velmi výhodné podmínky úvěru. Pokud si v oblasti financí nejste něčím jisti a nevíte si rady, můžete se přímo obrátit na finanční poradnu. Dozvíte se, jak si správně spočítat skutečnou výši půjčky, kolik zaplatíte na úrocích a dalších poplatcích. Známé pravidlo, když něco nevím, tak se zeptám, je určitě na místě a v případě půjček platí dvojnásob. Jestliže již nějaké půjčky máte (kontokorent, spotřebitelské úvěry, kreditní karty,…) a nutně potřebujete další, pak je velmi vhodné zvážit konsolidaci úvěru. Sloučením všech půjček do jedné dosáhnete dost výrazného snížení objemu měsíčních splátek a také hodně peněz ušetříte za zbytečné poplatky. Konsolidace půjček je výhodná v každém případě.

Do finančních potíží se dnes dostane kde kdo, a proto na půjčku spoléhá každá druhá domácnost. Sjednat si kvalitní úvěr, jehož měsíční splátky nijak nezatíží rodinný rozpočet je určitě vždy správným řešením.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *