Nebankovní půjčky. Za jak dlouho obdržím peníze?

Zvýšení mzdy

Menší nedostatek financí vám může vyřešit krátkodobá nebankovní půjčka. Je snadno dostupná a s minimem dokumentů.  Vyplacena na účet během několika minut od podání žádosti o půjčku. S půjčkou na 30 dní pohodlně uhradíte své nečekané výdaje.

Půjčka ihned na účet vyřeší vaše potíže

Už dávno není potřeba vyřizovat půjčku na pobočce. Již několik let je možné si půjčit nižší částky z pohodlí domova, stačí mít přístup na internet. Půjčka ihned na účet vám ušetří mnoho času, který raději věnujte rodině nebo svým koníčkům. Krátkodobá půjčka je doménou nebankovních společností. Krátkodobá nebankovní půjčka je pouze krátkodobé řešení a od finančních problémů vám nepomůže definitivně.

Nebankovní půjčka vám umožní půjčit si i se záznamem v registru a bez doložení příjmů. K získání půjčky vám postačí platný občanský průkaz, číslo účtu a telefonní číslo. Požádat si o nebankovní půjčku mohou studenti, rodiče na mateřské nebo OSVČ. Půjčka není vázaná účelově, proto si můžete za ni pořídit skutečně cokoliv.

Nebankovní půjčka pro každého

V čem je nebankovní půjčka před výplatou každému tak výhodná? Nejenže je zde vysoké procento schválených žádostí o půjčku, ale můžete zvolit první půjčku zdarma pokud splníte podmínky společnosti. Po online registraci si lze půjčit jako nový zákazník až 10 000 Kč bez úroku i bez poplatku za vedení půjčky. Je potřeba peníze vrátit v řádném termínu, zpravidla do 30 dnů. Pokud je půjčka prodloužena, jsou žadateli naúčtovány veškeré poplatky. Půjčku lze také kdykoliv splatit předčasně, bez jakékoliv sankce. Kolik vás půjčka bude stát vidíte ihned při sjednávání půjčky a tak si jednoduše můžete půjčit podle toho, kolik zvládnete splatit. Flexibilní nastavení půjčky zmírní narušení rodinného rozpočtu. Peníze obdržíte do 15 minut od schválení půjčky. Máte-li účet ve stejné bance, jako daná společnost, můžete si peníze vyzvednout ihned.

Nebankovní půjčka ihned na účet má velmi jednoduché podmínky, proto jsou tak žádané. Půjčka je bez registru i zástavy nemovitosti. Naopak si půjčíte, aniž by bylo potřeba mít doložení o příjmu nebo potvrzení o studiu jako vyžaduje většina bank.

Parametry nebankovní půjčky

  • částka 500 – 10 000 Kč
  • první půjčka zdarma
  • jednorázová splátka
  • délka trvání půjčky max. 30 dní
  • nulové poplatky předem
  • stačí vám jeden doklad totožnosti a číslo účtu

Získání půjčky má velmi jednoduchý postup, který je stejný většinou u všech typů půjčky online:

– vyberte si výši půjčky

-zvolte dobu splatnosti

-vyplňte osobní údaje

-zadejte platný telefon a email

-odešlete žádost

-vyčkejte na schválení

-máte peníze k dispozici na účtu, zpravidla do 15 minut od podání žádosti.

Pro koho je nebankovní půjčka vhodná?

Nebankovní půjčka je určena pro všechny žadatele, kteří jsou starší 18 let, jsou bez exekucí, nejsou v insolvenci. Novela zákona o spotřebitelském zákoníku vyžaduje po poskytovateli půjčky, aby si svého klienta řádně prověřil. Půjčit si mohou bez složité administrativy rodiče na mateřské, studenti i zaměstnaní ve zkušební lhůtě, mají-li dostatečný příjem. Sjednat si půjčku lze velmi rychle, okamžité posouzení netrvá déle než 60 minut. Půjčit si můžete až deset tisíc korun na cokoliv, bez složitého dokládání, na co jste peníze použili. Prodloužit krátkodobou půjčku si můžete za menší poplatek, který činí asi 30% z půjčené částky. Oddálení termínu splátky lze provést maximálně 2x, následně je potřeba peníze vrátit.  Před sjednáním půjčky si řádně přečtěte podmínky, za kterých vám bude poskytnuta. Stejně tak si pročtěte obchodní podmínky, zjistěte si všechny poplatky a pokuty za pozdní splácení.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.