Profi Credit

Nebankovní půjčky: Profi Credit půjčka nezklame

Potřebujete rychlé získat finance, které vám momentálně chybějí do výplaty? Možností máte opravdu požehnaně! Nebankovní společnosti se s největší pravděpodobností budou předhánět v tom, která vám bude chtít poskytnout výhodnější půjčku. Pravda je ale taková, že ne všechny nabízené produkty budou opravdu výhodné. Jestliže se rozhodnete pro společnost Profi Credit, získáte velmi spolehlivého partnera. Sami vás o tom přesvědčíme v následujících řádcích.

Tradiční poskytovatel nebankovních půjček

Jakákoli půjčka od nebankovní společnosti by měla být realizována u zkušeného poskytovatele, který je ověřený svými spokojenými klienty. U společnosti Profi Credit tto tvrzení platí po všech stránkách. Na finančním trhu působí již od roku 1994 a má tak více než 20 let zkušeností s poskytováním drobných nebankovních úvěrů. Na počátku bychom tuto firmu hledali pod názvem Profireal, jelikož je i nyní součástí velké stejnojmenné skupiny Profireal Group.

Charakteristika půjčky Profi Credit

Velmi důležité je u každého úvěru znát finanční sumu, na kterou může konkrétní žadatel dosáhnout. Samotná Profi Credit půjčka nabízí od 10 000 až do 166 000 korun. Jestliže jste podnikateli, můžete využít úvěru od 15 000 do 150 000 korun. Podnikatelé si mohou půjčit již od 6. měsíce podnikání. Důležitá je i doba splácení úvěru, která je stanovena mezi 9 ž 48 měsíci. Podnikající osoby mohou využít nejeden úvěr. Konkrétně se jedná o varianty Profi Bonus, Profi Mini a Profi Mini+.

Výhody a nevýhody přehledně

Hlavním plusem zmiňovaného úvěru je fakt, že na něj dosáhnou praktiky všichni. Třeba půjčka 50 000 Kč u některé konkurenční společnosti taková být určitě nemusí. Peníze mohou totiž získat i matky na mateřské dovolené anebo důchodci či lidé bez práce. Nevýhodou je snad jen vysoká míra úročení.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *