Ne každý Vánoce miluje. Za pár dolarů se jim můžete pomstít

Vánoce

Hou, hou, hou… Vánoce jsou tady. Zvuk rolniček v tichu prázdných uliček rozezní se vždy v tento vánočních čas. Nechybí kouzlo světel ani Santa Claus. Nazdobené obchody a rozesmáté davy lidí kolem, světelná show i jedinečná vůně skořice a vanilky. To vše proniká až k vám domů a připomene vám, že brzy začínají ty pravé Vánoce. Vánoční zvyky, koledy a kapři… Ne každého ale může právě toto potěšit. A někteří podnikatelé si to uvědomují. Jejich plán je prostý: umožnit vám, abyste se na vánočních symbolech vyřádili a dali jim co proto. Patříte i vy k milovníkům Vánoc?

Nemít rád Vánoce není zločin

Pokud vám symboly a vánoční zvyky příliš k srdci nepřirostly, nezoufejte. Ne každý musí mít Vánoce rád. Najdou se často naopak i tací, kteří je přímo nesnáší. Je to i váš případ? Kýčovitý plast ve tvaru jehličnanu plný světelných koulí vás dohání až k vzteku? K tomu dárky z nutnosti nebo příliš velké slušnosti? Pak neváhejte navštívit Londýn.

Vánoce

Vánoční vztekárna

Právě tam můžete za pár dolarů navštívit tzv. vánoční vztekárnu, kde vaše emoce na uzdě držet nemusíte. Za pouhých 24 dolarů, v přepočtu asi 520 Kč, získáte baseballovou pálku a k tomu i další příslušné vybavení. Nebude chybět helma, ani ochranný oděv. Rozmlátit potom můžete úplně cokoliv, smějící se figurky Santa Clausů, barevné kouličky, cinkající zvonečky, světýlka apod. V Londýně se zkrátka vyřádíte.  Chybět nebudou ani vánoční stromy, které bude možné zdevastovat. Vše potom můžete spláchnout v místním baru.

Dejte sbohem třpytivým ozdobám a poslechněte si u toho i vánoční koledu. Možná se vám uleví a domů se tak vydáte s lepší náladou. Popovídat si u toho můžete s dalšími návštěvníky, kteří stejně jako vy budou dávat své negativní emoce vůči Vánocům jasně najevo. I na odporu ke svátkům lze postavit byznys plán…

Zdroje informací: https://www.frekvence1.cz/zpravy/stvou-vas-vanoce-rozmlatte-je-ve-vanocni-vztekarne.shtml

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/vanoce-vztekarna-londyn.A171224_111423_zahranicni_ane 

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.