finanční účet

Moje Zuno online z několika pohledů

Zuno banka je jednou z moderních a progresivně se rozvíjejících bankovních ústavů, které dokážou nabídnout velké množství skutečně zajímavých služeb. Když se podíváme na některé z nich, tak zjistíme, že rozhodně mohou stát za to. Typické je třeba online bankovnictví této společnosti. Právě na něj se budeme soustředit a moje Zuno online se tak i pro vás, kteří jej používáte, stane jednodušším. Podívejme se tedy na některé základní tipy, které se tohoto internetového bankovnictví týkají.

Přihlášení do Moje Zuno

Přihlášení se do internetového bankovnictví Zuno banky není nijak složité. Potřebovat budete prakticky pouze klientské číslo a správné heslo. Optimální bude, pokud budete používat heslo, které bude mít dostatečný stupeň ochrany. Vybírejte proto nejen velká a malá písmena, ale také iniciály a znaménka. Výborné jsou i číslice, jež jsou součástí hesla. Nikdy nezkoušejte využít odkaz z nějakého jiného zdroje, jímž může být email, web a podobně. Přihlašujte se pouze ze zabezpečeného připojení. Opatrnost nikdy neškodí.

Neúspěšné pokusy o přihlášení a jejich řešení

Pokud se vám třikrát nepodaří do internetového bankovnictví Zuno banky přihlásit, pak budete požádáni o přepis konkrétních znaků na displeji. Jedná se o takzvané Captcha zabezpečení. Jestliže opět nezadáte heslo či klientské číslo správně, pak vám zbudou ještě dva pokusy. U obou bude opět přítomna Captcha. Když se vám to ani tak nepodaří, bude vám účet zablokován. Odblokovat jej budete moci pouze díky klientskému centru.

Jednoduché odhlášení z online bankingu

Po ukončení práce se nezapomínejte z online bankoku odhlásit. Ideální je také restartovat váš prohlížeč. Vyhnete se tak jakýmkoli nepříjemným potenciálním hrozbám. Jinak po nějakých 15 minutách budete automaticky odhlášeni systémem. Tato varianta je také pochopitelně bezpečná.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *