Moderní kanceláře v Praze: Optimální sídlo pro váš byznys

Projekt Visionary

Dosáhnout úspěchu v jakékoli oblasti je pro podnikatele poměrně složité. Mnohdy o prestiži firmy rozhoduje hned několik aspektů. Jedním z těch nejdůležitějších je bezesporu výběr správného sídla společnosti. Optimální volbou je v tomto ohledu především některé z velkoměst. U nás je to pochopitelně Praha. Jestliže aktuálně také sháníte kanceláře pro vaši firmu, jste na správné adrese. Dáme vám celkem 3 tipy na moderní kancelářské budovy, jež jsou v rámci aktuálních developerských projektů realizovány.

Butterfly Karlín

Projekt Butterfly – budovy ve tvaru motýla

Chcete-li vsadit na neotřelé moderní prostředí, vyplatí se volba developerského projektu Butterfly. Tvar objektů se nápadně podobá motýlovi a jeho křídlům. Přesně takto to vymyslel David Chisholm, člen známého mezinárodního architektonického ateliéru CMC Architects. Budova se nachází v pražském Karlíně a jako sídlo firmy se hodí náramně. Do centra města je to kousek a prostoru nabídne také spousty, konkrétně 23 105 m². Samozřejmostí je u tohoto moderního projektu i splnění přísné certifikace BREEAM Excellent.     Projekt Visionary

Visionary v Praze 7

Již jen netradiční nadčasovou prosklenou fasádou zaujme objekt Visionary. Nachází se v městské části Praha 7 na rohu ulic Argentinská a Plynární. Charakteristický je půdorysem nápadně připomínajícím písmeno H. K dispozici jsou zde kancelářské plochy o celkové rozloze 22 400 m². Ve třech podzemních patrech je integrováno 124 parkovacích míst a zabudován specifický systém inteligentního parkování. Na střeše zmiňované nemovitosti by měla být vybudována běžecká dráha.

Palmovka Open Park

Kosmopolitní Palmovka Open Park

Naším posledním tipem na zajímavé developerské projekty v Praze nabízející kancelářské prostory je Palmovka Open Park 3. Jedná se o jakési volné pokračování již zrealizovaných budov v rámci projektů Palmovka Park 1a 2. Ateliér Aulík Fišer se jednoznačně postaral o nekonvenční vzhled budovy a spojení s nemovitostí Palmovka Open Park O, v níž jsou velká jídelna i kavárna.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.