Mikropůjčka dokáže vyřešit nečekané výdaje ještě dnes

Nebankovní půjčka

Spěcháte kvůli úvěru? V moderní době k němu vede snadná cesta, kterou projdete za několik minut. 

Složenka, se kterou jste příliš nepočítali. Nedoplatek za elektřinu nebo jiné výdaje, s nimiž nelze vůbec otálet. Jak vyřešit vzniklou situaci? Nabízí se malá půjčka, kterou sjednáte velmi snadno online a bez zbytečného čekání. Dohoda je rychlá a věcná, vyžadováno je jen minimum osobních údajů. Stačí se představit a ověřit úvěruschopnost, k čemuž stačí výpis z bankovního konta za poslední tři měsíční období. Krátkodobé úvěry začínají už na tisícikoruně a můžete s nimi zaplatit naprosto cokoliv, co právě uznáte za vhodné. Jsou totiž neúčelové a na důvody se tedy žádného klienta nezeptají.

Půjčit si lze až třicet tisíc korun

Jakou sumu vlastně potřebujete? Jistě, záleží na situaci, do které jste se právě dostali a nikdy nebudou dvě odpovědi stejné. Mikropůjčka se vám přizpůsobí, je časově nenáročná a umí rychle vyhovět všem, kdo se na ni obrátí. Zajímá vás, jaké jsou její parametry? Kolik si můžete půjčit a na jak dlouhé období lze naplánovat kalendář splátek? Výhodou je pestrá paleta variant, která může být velmi zajímavá pro každou domácnost. Pojďme si tedy prohlédnout konkrétní řeč čísel a zjistit více. 

  • 1 000 Kč je minimum. Méně si půjčit nelze. Tato suma stačí například na váš mobilní paušál.
  • 30 000 Kč je maximem. Tyto prostředky lze použít na cokoliv, nikdo se vás nebude na nic ptát.
  • Splátkový kalendář může mít 4 různé podoby. Jde o 7, 14, 21 a 28 dnů, vyberte si podle svého.
  • Potřebujete lhůtu splatnosti ještě prodloužit? Za poplatek je to možné, až o dalších 28 dnů.

Neúčelový charakter je samozřejmostí

Přesně tak, konkrétní důvody si můžete nechat pro sebe! Nemusíte je nikomu svěřovat, otázku na účel využití finančních prostředků prostě a jednoduše nedostanete! Půjčka je neúčelová, smí být tedy určena na cokoliv, co sami uznáte za vhodné. Proč by tomu mělo být jinak? Jde totiž o relativně nižší sumu, tedy ne hypoteční úvěr nebo spotřebitelskou půjčku na nový automobil. Podmínky jsou velmi mírné a nastavené takovým způsobem, aby je splnila většina žadatelů. Plnoletost, vlastní účet v bance, doklad o příjmu, to jsou jen některé z nich. Nebankovní cesta je mnohem přímočařejší než ta bankovní, bude totiž spojena s méně otázkami a umožní, abyste se peněz dočkali podstatně rychleji. Co budete chtít zaplatit? To je jenom na vás, protože soukromí klienta je až na první příčce žebříčku.

Jednoduchý formulář je už připraven

Potřebujete rychle peníze? Potom je můžete mít ještě dnes, tedy pokud odešlete vyplněný formulář s žádostí. Budete dotázáni na základní osobní údaje, vyplnění tedy zabere maximálně několik málo minut. Nutnou součástí žádosti, která má být schválena, je také doklad o příjmech. Stačí ve formě výpisu z bankovního účtu za poslední tři měsíční období, žádné složité ověřování bonity klienta proto rozhodně nečekejte! Žádné otázky o rodině nebo věcech, které jsou skutečně osobní. Proč také? Vyberte si částku, lhůtu splatnosti a pak jen vyplňte postupně jednotlivé údaje. 

Vybírejte si vždy velmi pečlivě

Nejde jen o samotného poskytovatele, ale také o dopad na váš finanční rozpočet. Půjčka by se měla stát partnerem do nepohody, rozhodně ne dalším problémem v řadě. Musíte proto zvážit pro a proti, zjistit, zda jde o dobrý krok do budoucna. Víte, že splátkový kalendář nebude představovat žádné potíže? Potom vejděte dále a požádejte o úvěr. Pokud ale stále váháte, je možné, že nebude půjčka správným řešením vzniklé situace. Zkuste se zamyslet i nad jinými cestami, odpovědnost za rodinnou kasu má každý sám za sebe. 

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.