Master of Science (MSc.) – Profesní manažerské studium podle vašich představ

Studium

Studium profesních programů získává stále větší popularitu mezi lidmi, kteří chtějí rozvíjet své kariérní možnosti a získat nové dovednosti. Při hledání vhodné instituce je klíčové najít kvalitní a renomovanou školu, která nabízí široký výběr manažerských a právních předmětů. Jednou z takových institucí je Ústav práva a právní vědy o.p.s. (ÚPPV), která se může pochlubit dvacetiletou tradicí v oblasti profesního vzdělávání. S více než 2100 absolventy se ÚPPV etabloval mezi školy s dlouholetou historií a zkušenostmi.

ÚPPV spolupracuje s prestižní společností International Education Society (IES), která dohlíží na vysokou kvalitu výuky. ÚPPV tak ve spolupráci s IES umožňuje studentům získat aktuální a relevantní znalosti potřebné pro jejich profesní růst.

MSc. – trend v profesním vzdělávání

Pokud se podíváme na oblíbené obory studia, zjistíme, že největší zájem je o programy MBA (Master of Business Administration) a LL.M. (Master of Laws). ÚPPV nabízí tyto programy v mnoha oborových modifikacích, zaměřených na management, korporátní právo nebo psychologii. Na webu školy je možné najít podrobné informace o těchto programech, včetně obsahu, předmětů a možností kariérního rozvoje.

V poslední době však sledujeme trend, kdy stále více lidí se rozhoduje studovat manažerský vzdělávací program MSc. (Master of Science). Program MSc. Ústavu práva a právní vědy ve specializaci Executive Leadership and management vám pomůže pochopit principy fungování managementu malých a středních podniků i větších obchodních korporací a získat nové znalosti a dovednosti, které využijete při plnění svých profesních úkolů a cílů. Program je ve svých pevně daných předmětech zaměřen na nejdůležitější manažerské disciplíny, které vám pomohou kandidovat ve vaší kariéře na přední manažerské pozice a budovat vaši kariéru. Budete vědět, jak řídit vlastní firmu či firmu, ve které pracujete, a osvojíte si nejdůležitější manažerské principy a znalosti exekutivního managementu, včetně strategického uvažování, řízení lidí a změn ve firmě nebo projektového managementu.

Studium nakloněné vaší kreativitě

Program MSc. v minulosti zaujal jak ty, kteří již vlastní titul MBA nebo LL.M., tak i ty, kteří preferují svobodu ve výběru předmětů. Možnost volby předmětů je nastavena tak, že si sami vybíráte 4 předměty z celkových 10. Oproti jiným oborům tedy studujete ve zvýšené míře podle vlastního plánu a pouze předměty, které vás zajímají a baví. Tímto způsobem je studium přizpůsobeno individuálním potřebám a umožňuje studentům získat hloubkové znalosti v oblasti potřebné specializace. Program lze studovat prezenčně i online.

Videoreference Martiny Špinkové., absolventky programu MSc.

Pro všechny zájemce, kteří se ke studiu programu MSc. přihlásí do 15. 8. 2023, Ústav práva a právní vědy v současné době vypisuje bezprecedentní benefitní akci. Studium programu MSc. po uplatnění akce stojí oproti standardní ceně 91.900,- Kč pouze 75.900,- Kč bez DPH v prezenční formě a 69.900,- Kč v online formě.

Začněte studovat i vy!

Náhledové foto: ustavprava.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.