money-1238945-1279x850

Malá recenze půjčky Provident

Společnost Provident Financial se právem řadí nejen na tuzemském trhu k předním nebankovním firmám, které jsou zaměřeny především na poskytování hotovostních půjček svým klientům. Jedná se o firmu s dlouholetou tradicí. Ostatně založena byla již v roce 1980 ve Velké Británii. V České republice nabízí své služby od roku 1997 a dokázala zvítězit i v takzvaném indexu etického úvěrování, jehož posuzovatelem je známá nezisková organizace Člověk v tísni. I tento fakt svědčí o tom, že půjčka u společnosti Provodent může být velmi výhodná a lze se na ni spolehnout.

Získat lze až 80 000 korun

Půjčit si u Providentu můžete klidně až 80 000 korun. Minimální výše půjčky, kterou Provident nabízí, činí 4 000 korun. Variabilní je přitom hlavně doba splatnosti, která může být stanovena na 45, 60 anebo 100 týdnů. Zcela specifické je u úvěrů od tohoto poskytovatele zejména to, že budete splácet v denním intervalu. U ostatních společností se jedná většinou o splácení v rámci měsíců či týdnů. Díky tomu se bude jednat o minimální sumy, které budete bez problémů schopni ušetřit. Pro peníze si navíc vždy přijede obchodní zástupce společnosti Provident.

Výhody půjčky Provident

Hlavní výhody půjčky u společnosti Provident můžeme shrnout do následujících bodů. Mnohé nabízí i třeba Tesco půjčka, nicméně my se pokusíme zaměřit na ty jedinečné plusy.

-          absence skrytých poplatků

-          online kalkulačka splátek

-          peníze až přímo do domu

-          peníze do pouhých 48 hodin od podpisu smlouvy

-          bezhotovostní alternativa

-          absence ručitele

-          věrnostní program pro stále klienty

Nevýhody půjčky Provident

Půjčka u Providentu se podobně jako Cofidis půjčka vyznačuje i některými mínusy.

-          každodenní průběh splátek

-          u bezhotovostní půjčky delší doba vyřizování

-          nutnost předložení potvrzení o příjmu

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *