Malá recenze půjčky Provident

Společnost Provident Financial se právem řadí nejen na tuzemském trhu k předním nebankovním firmám, které jsou zaměřeny především na poskytování hotovostních půjček svým klientům. Jedná se o firmu s dlouholetou tradicí. Ostatně založena byla již v roce 1980 ve Velké Británii. V České republice nabízí své služby od roku 1997 a dokázala zvítězit i v takzvaném indexu etického úvěrování, jehož posuzovatelem je známá nezisková organizace Člověk v tísni. I tento fakt svědčí o tom, že půjčka u společnosti Provodent může být velmi výhodná a lze se na ni spolehnout.

Získat lze až 80 000 korun

Půjčit si u Providentu můžete klidně až 80 000 korun. Minimální výše půjčky, kterou Provident nabízí, činí 4 000 korun. Variabilní je přitom hlavně doba splatnosti, která může být stanovena na 45, 60 anebo 100 týdnů. Zcela specifické je u úvěrů od tohoto poskytovatele zejména to, že budete splácet v denním intervalu. U ostatních společností se jedná většinou o splácení v rámci měsíců či týdnů. Díky tomu se bude jednat o minimální sumy, které budete bez problémů schopni ušetřit. Pro peníze si navíc vždy přijede obchodní zástupce společnosti Provident.

Výhody půjčky Provident

Hlavní výhody půjčky u společnosti Provident můžeme shrnout do následujících bodů. Mnohé nabízí i třeba Tesco půjčka, nicméně my se pokusíme zaměřit na ty jedinečné plusy.

–          absence skrytých poplatků

–          online kalkulačka splátek

–          peníze až přímo do domu

–          peníze do pouhých 48 hodin od podpisu smlouvy

–          bezhotovostní alternativa

–          absence ručitele

–          věrnostní program pro stále klienty

Nevýhody půjčky Provident

Půjčka u Providentu se podobně jako Cofidis půjčka vyznačuje i některými mínusy.

–          každodenní průběh splátek

–          u bezhotovostní půjčky delší doba vyřizování

–          nutnost předložení potvrzení o příjmu

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.