Kvalitní nebankovní půjčky bez registru

Rizikové životní pojištění Uniqa

Potřebujete půjčit co nejrychleji určitý finanční obnos? Pokud tomu tak je, vyplatí se vsadit na některé nebankovní společnosti, které jsou schopny realizovat půjčku co možná nejrychleji. U bankovních domů většinou s žádostí o úvěr uspějí pouze ti, kteří nepotřebují peníze ihned a dokážou dát dostatečnou záruku v podobě vlastní bonity, tedy schopnosti splácet. U nebankovních společností by to neměl být žádný problém. Zejména moderní nebankovní půjčky bez registru to nabízejí.

Bez nahlížení do registru

Hlavní výhodou nebankovní půjčky bez registru a zástavy je fakt, že poskytovatel nenahlíží do registrů dlužníků. Těch je u nás hned několik a pojímají údaje o dlužných osobách. Banky se těmito registry řídí lidem, jejichž jména na takovýchto seznamech figurují, vyřazují ze svého vlastního výběru. Žadatelé nesplňující podmínky bank nemají šanci půjčku získat. Nebankovní poskytovatele jsou schopni poskytnout úvěr i žadatelům, kteří nejsou dostatečně bonitní a splátky stanoví na minimální sumy.

Potvrzení příjmu není třeba

Velkým plusem je bezesporu i fakt, že většinou není zapotřebí potvrzení o příjmu. Třeba revolvingový úvěr si mnohdy u nebankovních poskytovatelů potvrzení o příjmech nevyžaduje. Určitě není od věci najít si takového poskytovatele, který dokáže nabídnout půjčku bez jakéhokoli potvrzování pravidelnosti příjmů. V každém případě takováto půjčka existuje, a to v mnohých provedeních.

Tesco půjčka jako zajímavá možnost

Velmi složitě bychom hledali někoho, kdo nezná společnost Tesco. Ta představuje jednu z největších sítí supermarketů a hypermarketů u nás. Mimo jiné ale nabízí i finanční produkty. Výbornou volbou je zejména Tesco online, které umí poskytovat půjčky i přímo prostřednictvím online formuláře. Získat můžete až 150 000 korun při splácení třeba po dobu 84 měsíců.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.