Kvalitní internetové bankovnictví Air Bank

Společnost Air Bank se vyznačuje nejen masivní reklamní kampaní a svými inovativními službami. Spolehnout se u ní můžeme i na poměrně zajímavý a inovativní internetbanking. Rozhodně není od věci podívat se na toto internetové bankovnictví poněkud podrobněji. V každém případě se jedná o internetové bankovnictví, které je schopno nabídnout celou řadu předností. Pojďme se na ně tedy podívat poněkud podrobněji. Určitě si v některých funkcích najdete zalíbení i vy. Třeba vás také nalákají na založení nového konta u této společnosti.

Nejdůležitější informace v horní části

Nejdůležitější je u tohoto internetového bankovnictví především hlavní menu, které je umístěno v horní části obrazovky. Právě tady budete moci ovládat veškeré vaše účty dle potřeby, Bez větších problémů si budete moci mezi jednotlivými účty překlekávat dle potřeby. Jako první uvidíte zejména váš hlavní a primární účet, který používáte logicky nejčastěji.

Jednoduché převody

Výborným a maximálně přehledným způsobem jsou řešeny i převody z vašeho účtu u Air Bank. Stačí pouze několik jednoduchých kliků a máte vyhráno, respektive posláno. V záložce Zaplatit máte další tlačítko Tuzemská platba a vyberete ještě příjemce. Udělat si budete moci klidně také šablonu, díky které budete mít další převod jednodušší. Určitě je výborné i to, že můžete jakýkoli převod z historie zopakovat klikem na jedno jediné tlačítko.

Zpět se dostanete kdykoli

Tlačítko Zpět je na levé straně, což je také inovací. Dříve jej bylo možné spatřit pouze v pravé části. Inovovaná je i velikost tlačítka, které je mnohem větší. Pokud kliknete nechtěně na tlačítko zpět přímo prohlížeči, nebudete z internetbankingu odhlášeni, ale budete ještě varování o tom, že si vše můžete ještě znovu rozmyslet. Vaše práce se tak zefektivní a zjednoduší.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.