Cestovní pojištění AXA Assistance

Kvalitní cestovní pojištění je něčím, bez čeho se dnes nelze především na cestách do zahraničí obejít. Pokud se rozhodnete kamkoli mimo Českou republiku, pak by mělo představovat toto pojištění jakousi samozřejmost. Zajímavou volbou je pro pojištění zejména uzavření smlouvy u některé z nejznámějších pojišťovacích společností. Výbornou volbou je zejména tradiční pojistitel, který je společnost AXA. Na cestovní pojištění AXA assistance se ostatně budeme soustředit mnohem podrobněji. Projdeme si jeho výhody a také součásti.

Hlavní výhody cestovního pojištění AXA assistance

Výhod tohoto cestovního pojištění je obrovské množství, a tak stojí za to se na ně podrobně podívat. Začít bychom mohli kupříkladu zvýhodněnou sazbou pojistného pro děti do 18 let. Sjednání pojistky je řešeno online formou, takže jste pojištění fakticky ihned po vyplnění příslušného formuláře o poskytnutí pojištění. Výborné je i krytí různých výloh, jež se k pojistce mohou jakkoli vázat. AXA má mimo jiné vybudovanou celosvětovou síť partnerských zařízení.

Vynikající asistenční služby

Velkou výhodou cestovního pojištění u AXY je i fakt, že je jeho součástí česky a slovensky hovořící sistační služba. Ta je k dispozici fakticky neomezeně. Somaticky vám tato pojistka bude krýt také rizika, která jsou jakkoli spjata s rizikovými aktivitami a pohybem při sportu. Připojistit na vyšší limit si budete moci i zavazadla. Možnost výběru různého krytí je opravdu zajímavá.

Co obsahuje cestovní pojištění AXA assistance

Cestovní pojištění AXA assistance obsahuje celou řadu velmi důležitých součástí. Jako první bychom mohli jmenovat zejména pojištění léčebných výloh a pochopitelně i úrazové pojištění. Zapomenout nelze ani na pojištění odpovědnosti za škodu, kterou můžete svým nedbalým jednáním v zahraniční způsobit. Důležité je ale i pojištění zpoždění letu  a další aspekty.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *