Která rychlá půjčka se opravdu vyplatí

Termín rychlá půjčka je dnes skloňován velmi pravidelně v mnohých diskuzích a finančních časopisech. Není se čemu divit, jelikož se jedná o nejrychlejší a nejjednodušší způsob jak přijít k penězům. Určitě tak není od věci podívat se na tyto úvěry poněkud podrobněji z pohledu jejich charakteristik a možností výběru. Mimo jiné také některé konkrétní rychlé půjčky doporučíme.

Spočítejte si vše na kalkulačce

Než si vyberete konkrétní produkt a podepíšete smlouvu o poskytnutí úvěru, měli byste si různé půjčky nezávisle porovnat. Ne každá rychlá půjčka totiž musí být primárně skutečně výhodná. Možností porovnání je dnes hned několik. Můžete si klidně najít webové stránky konkrétních poskytovatelů a jejich produkty si detailně prohlédnout. Optimální je ale nezávisle srovnání na některém z webů. Výborná je také kalkulačka půjček, na níž si budete moci vymodelovat úvěr, o který si později budete chtít zažádat.

Půjčka u ProfiCredit

Velmi zajímavou rychlou neúčelovou půjčkou je ta u ProfiCredit. Získat jejím prostřednictvím můžete klidně až 166 000 korun při splatnosti od 12 do 48 měsíců. Úvěr je určen pro každého a jeho schválení je doslova expresní. Peníze tak můžete mít klidně již do pouhých několika málo minut. Vše je navíc možné vyřídit online přímo z pohodlí vlastního domova.

Home Credit půjčka

Společnost Home Credit nabízí také velmi rychlou půjčku, která může být vyřízena již do 2 minut. Její výše začíná na 10 000 a končí na 150 000 korunách. V rámci tohoto rozhraní můžete volit jakoukoli cílovou částku. Home Credit půjčka umožňuje splácení v maximu až 84 měsíců. Úroková sazba u ní začíná na 6,11 %. Vynikající je i fakt, že se vám může vrátit až polovina úroků. K uzavření smlouvy o poskytnutí úvěru nebudete potřebovat žádného ručitele. Předčasné splacení je zcela zdarma.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.