Půjčky bez registrů

Kruk: Pomoc s dluhy

Termín KRUK je v poslední době velmi často skloňovaný. Není se čemu divit, jelikož se jedná o záležitost, která je nedílně spjata s efektivním zbavením se dluhů. Mnozí lidé si myslí, že KRUK pomoc s dluhama je určená určitě o každého, kdo o to zažádá. Opak je pravdou. Daný člověk také musí splňovat určitá kritéria. Podívejme se tedy na KRUK poměrně podrobně. Pokud nevíte, co je KRUK, zcela jistě se dozvíte zajímavé informace, které pro vás mohou být značně užitečné. KRUK diskuze určitě vyvolává, tak proč se na něj nesoustředit…

Společnost KRUK se představuje

Společnost KRUK představuje mezinárodní subjekt, který je stálým členem velké stejnojmenné skupiny. Založena byla již v roce 1998. Od této doby působí i v České republice. Mimo naši zemi rozvíjí svou činnost také v Rumunsku, Polsku a Německu či Slovensku. V posledních letech se rozvíjí poměrně masivní reklamní kampaň, jež tuto společnost propaguje. Není se čemu divit, i tak se jedná o poměrně známou a dobře fungující firmu.

Správa a vymáhání pohledávek

Hlavní činností KRUKU je správa a následné vymáhání pohledávek. Jinak řečeno, KRUK přímo přebírá dluhy od konkrétních věřitelů a následně je vymáhá od daných dlužníků. Pokud tedy patříte mezi věřitele, tedy lidi či společnosti, které půjčily finanční prostředky a nemůžete je z dlužníků dostat, KRUK by vám měl velmi efektivně pomoct. V praxi se věci mají tak, že dlužník své pohledávky postupem času začne vracet, což je z hlediska věřitele optimální varianta. KRUK má své specifické metody, kterými může dlužníka přinutit k realizaci splátek. Jedná se například o stanovení inovovaného splátkového kalendáře anebo jiné efektivní nástroje.

Obdrželi jste dopis od KRUKU?

Pokud jste obdrželi dopis od KRUKU, určitě se nebojte a kontaktujte tuto společnost. Společně se domluvíte na podmínkách splácení vašich stávajících pohledávek k oboustranné spokojenosti. K dispozici budete mít bezplatnou linku a také internetovou adresu.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

5 komentářů

 1. Lebka Bečičková Odpovědět

  Dobrý den, mám u čtyřech věřitelů pohledavky v hodnotě 60000kč. a nemám to momentálě mám špatnou finační situaci mám exekuci na 30000kč. na plat a nezbívají mi peníze na další splátky. Mohli by jste mi prosím poradit jak mám danou situaci rěšit něž mi dluhy ještě víc narostou. DĚKUJI ZA ODPOVĚD. A NASHLEDANOU BEČIČKOVÁ lENKA.

 2. Dana Odpovědět

  Dobrý den, dostala jsem se do finančních problému a nevím jak je vyřešit. Mám u společnocti homcredit 3 platebí karty a jednu konsolidaci. 1 karta je na 50000 druha na 30000 a tetí 15000. Měsíční splatka na konsolidaci činní 1630. Změnila jsem oraci a jsem jenom brigadně. Nevím si rady můžete mě prosím informovat jak by to šlo řešit, Moc děkuji Václavíčková

 3. Marcela Dudova Odpovědět

  Dobrý den,
  ctela bych se prosim informovat,zda je mi možné pomoci,když mám více dluhu,nebo jestli si mám udělat insolvenci.děkuji za odpověd.Dudová

 4. Romana Slivkova Odpovědět

  Dobrý den,dostala sem se do situace,kdy mi chodí domů dopisy o exekučních,soudnich řízeních apod.Presto že na vše reagují,spolecnosti které po mne žádají úhrady dluhů,na mě emaily ani telefonáty nereagují.Mam pohledávky u tří společnosti,jsem nezaměstnaná a pečují o postiženého syna.Chtela sem pomoc druhému,ovsem ten neplatí a já sem v průšvihu.Prosim,poradite mi?Jsou to vše půjčky přes než(Zaplo,Rerum a třetí je bezhotovostní Provident).Platíme splátky dle možností ale o dohodě s těmito společnosti nemůžu říct nic kladného.Dekujixza odpověď.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *