Kreditní karta City Bank City Life

Společnost City Bank se řadí mezi bankovní domy, které v každém případě mají co nabídnout. Výbornou volbou je především City Bank kreditní karta s názvem City Life. Jedná se o kartu, která nabízí bonusy ve výši 2 000 korun na každý váš nákup. První měsíc od aktivace této karty můžete získat až 1 000 korun bonus. Bude-li výše vašich transakcí u různých obchodníků nižší než 1 000 korun, získáte pouze bonus v hodnotě těchto transakcí. Podívejme se na tuto kartu mnohem podrobněji a učiňme si výčet jejich výhod.

Trvalé výhody s City Life

První a největší výhodou této karty je bezesporu bonus ve výši 2% z každého nákupu kartou, a to do výše celkem 1 000 korun měsíčně. Ty obdržíte v podobě Citi Life Prémií. U partnerů programu Citi Club získáte slevy ve výši až 25%, a to na přibližně 1 200 místech celé České republiky. Samozřejmostí je i bezkontaktní karta a také nálepka. Výborné jsou i slevy ve výši 40% u partnerských programů, kterými jsou Travel Privileges anebo Citi World Privileges. Cestovat tak můžete mnohem výhodněji po celém světě.

Další bonusy karty

Výborný je i kreditní limit, jehož služeb budete moci využít. Splácet tak můžete tak, jak vám to bud vyhovovat. Minimálně se bude jednat o 3,2 % z celého vyčerpaného limitu kreditu. Vynikající je 55 dní trvající bezúročné období. Po tuto dobu nebudete při čerpání peněz platit ani korunu navíc. V rámci kreditního rámce budete moci dostat další 4 karty pro vaše známé.

Bezkontaktní karta a nálepka samozřejmostí

Když si tuto kartu objednáte, získáte možnost platit bezkontaktně a také nálepku. Ta je vynikající volbou při placení bezkontaktním způsobem. Když ji navíc budete mít zdarma, tak není co řešit a vy si budete moci vaše transakce realizovat tak, jak budete potřebovat. Optimálně se budete moci spolehnout i na samotnou kartu.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.