Kontrola exekucí: Zvládnete to pohodlně i online

Potřebujete vědět, jestli vaše jméno nefiguruje v některém z registrů dlužníků? Rozhodně nejste žádnou výjimkou. Třeba před takovou žádostí o hypotéku je tato informace vcelku cenná. Banka si situaci bude samozřejmě zjišťovat také, nicméně vy si vlastním přičiněním můžete ušetřit čas i peníze. Aktuálně není nutné nikam chodit, vše jde i jednoduše online. Jak? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Zvládnete to rychle a jednoduše

Opravdu nic složitého. Na internetu najdete spousty služeb tohoto charakteru. Výbornou volbu představuje konkrétně portál Dluznickyregistr.cz. Jedná se o registr dlužníků, který vám dá přesně relevantní informace o jakýchkoli dlužnících. Figurují v něm soukromé osoby i podnikatelé, a to jak osoby fyzické, tak i právnické.

Jednoduché vyhledávání zaručeno

Je pro vás prioritní kontrola exekucí nebo vyhledáváte jen dlužníky, kterým ještě exekuce nehrozí? Můžete tak učinit hned několika způsoby. Hodně oblíbené je vyhledávání na základě identifikačního čísla. Pokud jej ale neznáte, nemusíte zoufat, vše vyhledáte pohodlně i dle jména, příjmení, případně data narození. za službu se platí jednoduše kartou, expresním převodem online nebo bankovním převodem. Velku výhodou je i to, že se kvůli vyhledávání nemusíte vůbec registrovat. Vše je takto velmi rychlé a jednoduché. Výsledek bude jednak zaručený a jednak okamžitý.

K čemu vám ve finále slouží tyto informace?

Nejen při žádosti o hypoteční úvěr. Také u mnohých půjček a jiných finančních produktů je vyžadována bezdlužnost potenciálního klienta. Vy si všechno zjistíte sami a rychle. Stejně tak je tato služba výhodná pro zaměstnavatele, již si potřebují ověřit žadatele o zaměstnání. Jestliže mají záznam a někde něco dluží, nejspíše si to s jejich angažováním ještě rozmyslí.

Exekuce: Zdroj náhledového obrázku Pixabay.com

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.