Zeman

Kašírované focení na summitu v Bruselu: Zvládá to pan prezident?

Představitelé členských států NATO se společně fotili na summitu NATO v Bruselu. Šlo samozřejmě o kašírované foto. Pohled na ně nebyl zrovna dvakrát svěží, zaujal určitě i náš pan prezident. Hodnotit ho podle vzhledu by bylo přinejmenším dětinské a zbytečné. Každý nějak vypadáme. Pravda je ovšem taková, že několik jeho posledních kroků zrovna dvakrát nehovoří o tom, že by byl svěží.

Minimum vyjádření

Určitě je třeba konstatovat, že pan prezident není až tolik vidět, jako tomu bylo dříve. Ostatně také už se až tak často neobjevuje na obrazovkách a s jeho bonmoty se setkáváme také stále řidčeji. Čím to může být? Těžko říct, nicméně výroky jeho mluvčího Ovčáčka nic nespraví, naopak. Nic prezidentovu krédu nepřidá ani setkávání se jeho kancléře a ruského velvyslance v době, kdy prezident nebyl na hradě.

Jen některé nerozhovory

Asi tak, prezident si vybral média, se kterými se bude bavit. Prostě chce mluvit jen o věcech, které mu vyhovují. Palčivé záležitosti redaktorů zakázaných médií mu nesedí. Aby taky ano! Rád odpoví Xaveru Veselému na předem připravené otázky. Také se rád svěří panu Zachovi na Primě, případně novinářům z Parlamentních listů, s nimiž si pan prezident zřejmě tyká.  

Vrchní velitel ozbrojených sil

Dovedete si představit, že by šla naše země do války? Jasně, nic moc pravděpodobného. pokud ale ano, bylo by to přinejmenším zajímavé. Kauza Vrbětice ukázala to, že jsme takřka nazí. A vrchní velitel ozbrojených sil České republiky? Odpoví si každý sám.

Náhledové foto: NATO

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

13 komentářů

 1. Libor Odpovědět

  Je to tak. Bohužel stupidita českých občanů nezná mezí. Já to nazývám zločinné spolčení Babiš – Zeman. Je mi z tho smutno, ale v tomto putinovském systému nám nedávám příliš mnoho šancí na zlepšení a myslím, že opět nastane doba emigrací.

 2. Libor Odpovědět

  Není mi jasno, proč jste neuveřijnili můj komentář. Nebyl vulgární ani dehonenestující. Vedete zde cenzuru jako za bolševika. Teď je mi z vás smutnu ještě o trochu víc.

  1. Radek Štěpán Autor příspěvku Odpovědět

   Hezký den, samozřejmě jsem komentář zveřejnil nyní se zpožděním, až jsem se k němu dostal. Necenzuruji, jen si nemohu dovolit vulgarismy. Někteří diskutující se bohužel vyjadřují i takto. Mějte se!

 3. Rarach Odpovědět

  Ten štěpán je ooravdu …! Tímto se omlouvám skotu. Co se týká vrchního velitele,jsme na tom o 100% lépe než američani. Ten děda nikdy ani neví co povídá a kde se nachází. A má klíčky! Dovolím si předpokládat,že američtí generálové mají vrásky na čele! Přeji panu presidentovi,tedy tomu našemu,oevné zdraví.

  1. Radek Štěpán Autor příspěvku Odpovědět

   Děkuji za názor, obešel bych se i bez urážek, také vás za váš názor neurážím! Mějte se hezky!

 4. Pepa Odpovědět

  Že se tak staráte o pana Zemana je hezké ale není hezké že se ho snažíte znevažovat i přes jeho zdravotní stav a kdyby to byl americký prezident to by jste psali samé plusy a jen mimochodem jeden americký prezident byl taky na vozíčku a nikdo ho nepomlouval a je vidět jaký hyenizmus vládne v naší společnosti zpravodajců a novinářů.

  1. Zdenál Odpovědět

   Před volbou amerického prezidenta nějaký všímavý Čech natočil jak Hillary Clinton po celodenním výjezdu za svými voliči při nastupování do auta lehce zavrávorala. To byl rachot, že nemůže zastávat tento post. Tenhle náš proruský geroj je v lihu 365 dní v roce, pět chlapů ho nosí na kadibudku, žvatlá že mu není rozumět , Čaputová se dodneska nevzpamatovala ze setkání s ním a všechno v pořádku. A jeho chytří voliči ho budou volit i když už bude leta vycpanej v Číně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *