Dollar and euro money 3d symbols.

Kalkulačka spoření

Stavební spoření patří mezi velmi oblíbené. Sjednává si ho stále více klientů, ať už k financování vlastního bydlení, nebo do budoucna pro financování studií svých dětí. Spořitelny se v nabídkách a akcích stále předhánějí, nabízí výhodné „akce“, aby nalákaly klienty. Ti mají možnost srovnání jednotlivých spořících tarifů. K tomu mohou využít kalkulačku spoření, díky které si spočítají, jak vysoká bude jejich naspořená částka.

Kalkulačka stavebního spoření

Díky kalkulačce stavebního spoření máte možnost spočítat si spořicí fázi účtu. Výpočet zahrnuje standardní poplatky jakékoliv stavební spořitelny, kterou si vyberete. Výpočty jsou poměrně podrobné. Bohužel však musíte počítat s tím, že do nich nejsou zahrnuty již zmiňované „akce“ stavebních spořitelen. Co se týká úročení, tedy velmi důležitého parametru stavebního spoření, je počítáno takové, které používají stavební spořitelny. Je důležité, abyste do kalkulačky spoření zadali takovou úrokovou sazbu, kterou máte uvedenu ve smlouvě o stavebním spoření. Jistě víte, že máte nárok až na 2 000 Kč státní podpory. V nástroji kalkulačka nemusíte nárokování státní podpory vůbec zapnout.

Úvěr ze stavebního spoření – kalkulačka

Chcete-li si vzít úvěr ze stavebního spoření, jistě si budete chtít spočítat, jaké budou celkové procentní náklady na váš úvěr ze stavebního spoření. Kalkulačka úvěru ze stavebního spoření je velmi efektivní nástroj, díky kterému si zkontrolujete, že podmínky, které vám daná společnost nabízí, jsou opravdu pravdivé. Do kalkulačky zadejte údaje, jako jsou výše úvěru, počet splátek a výši měsíční splátky. Ve výsledku se vám zobrazí, jak je váš úvěr nákladný. Kalkulačku využijte také v případě, zda se rozhodujete, jestli si sjednat hypotéku, či si vzít úvěr ze stavebního spoření.

Důchodové spoření – kalkulačka

Sjednali-jste si penzijní připojištění, protože si chcete udržet svůj životní standard i v důchodovém věku? Jistě vás v tomto okamžiku zajímá, kolik celkově naspoříte. K tomuto účelu můžete využít kalkulačku důchodového spoření. Lehce si spočítáte, celkové úspory, výnosy, výši odbytného a výši jednorázového vyrovnání, které je závislé na měsíční úložce a době spoření.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *