epenize.eu_hotelbelvedereprague_cz_nahledovy

Jak vybrat vhodné konferenční prostory?

Co potřebujete k uspořádání úspěšné konference? V prvé řadě dostatek finančních prostředků a účast špičkových řečníků, na které se budou hosté těšit. A samozřejmě také vhodně zvolené prostory. Právě ty se na celkovém dojmu z akce podílí minimálně stejnou měrou jako program. Sál by měl svou velikostí odpovídat počtu účastníků, disponovat kompletním technickým vybavením a adekvátně reprezentovat pořadatele.

Kdy konferenci uspořádat

K nejdůležitějším údajům uvedeným na pozvánce nepatří jen místo, ale také čas. Chcete-li, aby byla účast hojná a odmítlo ji co nejméně pozvaných hostů, vyhněte se období prázdnin a svátků. Zároveň si dopředu zjistěte, jestli se v daném termínu již nekoná jiná akce s podobným tématem.

epenize.eu_hotelbelvedereprague_cz_01

Dostupnost je důležitější, než si myslíte

Ideální lokalitou pro uspořádání větší konference je Praha. O jiném městě byste v případě akce, které se zúčastní důležití hosté, ani neměli uvažovat. Metropole je dobře dostupná ze všech evropských zemí.

Zároveň zvolte konferenční prostory v Praze, které mají přímí spojení s historickým a obchodním centrem. Hosté zároveň ocení, když se akce odehraje v hotelu – budou mít zajištěné ubytování a nebudou se muset přesouvat do jiné budovy.

Nezapomeňte však na to, že si sál k pronájmu v Praze musíte zarezervovat v dostatečném předstihu. Prestižní hotely nemají o zájem ze strany pořadatelů konferencí nouzi a budete-li rezervaci řešit až na poslední chvíli, může se stát, že budou volné jen prostory na nižší úrovni.

epenize.eu_hotelbelvedereprague_cz_02

Na co se ještě zaměřit?

Vaše konference bude úspěšná jen za předpokladu, že nepodceníte žádný detail. Zjistěte si proto, jak je to u hotelu s parkováním, zda je v prostorách volně přístupné WiFi a v neposlední řadě technické vybavení sálů.

 

Chcete-li mít jistotu, že akce dopadne na výbornou, vyberte si jako místo konání čtyřhvězdičkový hotel Praha Belvedere – nabízí dostatečnou kapacitu, velmi komfortní prostředí a špičkové služby.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *