Jak vybrat náplň do tiskárny ve třech krocích

Toner

Náplně do tiskárny se řadí mezi spotřební materiál, který se obměňuje ve vcelku pravidelných intervalech. Není se čemu divit, pokud více tisknete, pak se bez těchto výměn nemáte šanci obejít. Na výměně náplně je možné ušetřit nemalé finanční prostředky. Tedy za předpokladu, že dokážete vybírat co možná nejefektivněji. Jak na to? V následujících řádcích vám dáme hned tři tipy, jež se vám mohou určitě hodit.

Vybírejte dle typu tiskárny online

V první řadě se zaměřte na typ tiskárny, který doma máte. V současnosti se řeší prakticky pouze tiskárny inkoustové a laserové. Na jehličkové raději zapomeňte. Ty už mají své za sebou a dnes je najdete pouze jako doplněk v případě, že je zapotřebí tisknout účtenky. Obecně platí, že tonery do tiskárny se liší také cenou. Náplně do laserových jsou poněkud dražší, ale zase vydrží delší dobu. Vybírat lze velmi pohodlně online. Stačí pouze zadat konkrétní označení vaší tiskárny a máte vyhráno. Za několik okamžiků vám bude k dispozici hned několik náplní.

Originál není zapotřebí

Patříte mezi zastánce názoru, že nejlepší je do tiskárny originální náplň? Možná ano a máte pravdu v tom, že originál dokáže vydržet neskutečně dlouhou dobu. Zaplatíte za něj ale vyšší cenu, než by tomu bylo v případě náplně neoriginální. Na trhu je k dispozici spousta univerzálních náplní, jež dokážou vytisknout vcelku velké množství stránek. Pořídíte je přitom za zlomek ceny oproti originálu.

Vsaďte na služby specialistů v oboru

Jak už jsme naznačili, náplně do tiskáren není zapotřebí nakupovat v kamenných prodejnách. Bohatě postačí, když navštívíte specializovaný eshop, v němž bez problémů nakoupíte rychle a za výhodnou cenu. Je jedno, jestli sháníte náplně HP, případně jakékoli jiné. Do značkových tiskáren můžete dát originály i neoriginály za rozumnou cenu. Vyberete si je jednoduše u společnosti Tonerpartner.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.