Jak vybrat hypoteční poradce

Hypotéka

Uvažujete o sjednání hypotéky a nevíte, zda si o ni zažádat přímo v bance nebo využít služeb hypotečního poradce? Zde je pár slov o tom, kdo je hypoteční poradce a jak vám může pomoci.

Hypoteční poradce

Hypoteční poradce je člověk zabývající se většinou výhradně jen hypotékami. Zpravidla již nemá žádnou jinou práci. Měl by mít dostatečné znalosti o nabízených produktech, ale také dobré vazby v bankách. Díky tomu je možné proces vyřizování hypotéky jak urychlit, tak i docela dost zjednodušit. Měl by být schopen hypotéku nejen zařídit, ale poradit i s procesem nákupu nemovitosti. Hypoteční poradce by vám měl umět najít hypotéku podle vašich představ, požadavků a finančních možností.

Společnost Hypomakléři.cz s.r.o.

Jako nezávislý hypoteční poradce se prezentuje společnost Hypomakléři.cz s.r.o., která zaměstnává kvalifikovanéhypoteční poradce – hypoteční makléře a specialisty. Ti mají přehled o současné situaci na trhu, znají přesně úrokové sazby a ostatní poplatky vztahující se k hypotékám. Jsou schopni velmi dobře spočítat, který úvěr je pro vás na základě vašich individuálních požadavků ten nejvýhodnější. Společnost poskytuje produkty všech hypotečních bank a stavebních spořitelen, které jsou na českém trhu. Jedná se o hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření a komerční úvěry do nemovitostí. Součástí je také projektové financování pro developerské firmy a investory.

Jak vám pomůže hypoteční poradce

Hypoteční poradci vám pomohou jak s výběrem banky, tak i s vhodným úvěrovým produktem. Zjistí vám, která hypotéka je pro vás dle vašich požadavků nejvýhodnější. Pomohou vám s kompletací dokladů potřebných pro vyřízení hypotéky. Dále vám připraví žádost o úvěr. Vaši žádost o hypotékuprojednají v bance a dovedou vás až k podepsání úvěrové smlouvy. Současně vyřídí všechna potřebná pojištění. Výhodou pro vás je, že s hypotečními poradci máte možnost získat nižší úrokové sazby. Na webu honzovahypotéka.cz můžete najít mnoho poradců. Mezi ně patří například Veronika Koutná – hypoteční poradce. Hypoteční poradce má Praha, Brno, Ostrava, ale také další města, jako je například Příbram, Zlín, Olomouc. Stačí se podívat na internet, kde si jistě vyberete toho pravého.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.