Jak ušetřit při nákupu nemovitosti: Co je zapotřebí řešit a proč se obrátit na specializovaný portál CINCINK

Hypotéka

Rádi byste si pořídili nové bydlení? Pak už jste jistě začali vybírat nějaký ten objekt, pozemek, případně byt. Nejspíše jste zabrouzdali na web některé realitní společnosti, případně na klasické bazarové portály nabízející prakticky všechno, co si jen člověk dovede představit. Vaše úspěšnost nemusí být nulová, nicméně mnohem jednodušší je navštívit specializovaný portál CINCINK, který disponuje velmi pestrou nabídkou nejrůznějších nemovitostí. To ale určitě není jeho jediná přednost. Než ale tuto službu popíšeme podrobněji, zaměříme se na to, co všechno je třeba řešit v momentu, kdy si nějakou nemovitost najdete na bazarovém serveru či jinde.

Hledání na vlastní pěst je zdlouhavé a mnohdy i drahé

Mimo skutečnost, že najít v nabídce realitek a bazarových serverů optimální nemovitost, je velmi složité, byste se měli připravit i na další zdržení. Jen samotný převod objektu z jednoho majitele na druhého vyžaduje přípravu smlouvy a veškeré další dokumentace, která s tímto procesem jakkoli souvisí. Rozhodně se neobejdete ani bez nacenění nemovitosti specialistou a zapomenout nelze ani na financování. A co třeba taková daň z koupě nemovitosti? Všechny tyto nezbytné součásti prodeje jsou nejen zdlouhavé, ale mnohdy i zbytečně finančně nákladné. Vsadíte-li na specialisty, můžete obojí ušetřit.

Všechny užitečné služby na jednom portálu

Nejen zmiňované, ale i mnohé další služby, nabízí zmiňovaný specializovaný realitní portál CINCINK. Prodej nemovitosti je tady řešen prostřednictvím inzerátů, jež si mohou prodejci zadat úplně zdarma. Mimo jiné jde o profesionální textování inzerce nebo nafotografování objektů. Koupě bytu se tak maximálně urychlí. Zájemce ihned uvidí, co kupuje, a prohlédne si objekt naprosto detailně již online. Podívá se mimo jiné na 3D plánek nemovitosti a vizualizaci interiéru. Může si tak být jistý tím, že v žádném případě nebude nakupovat zajíce v pytli.

Financování nemovitosti? Nic složitého…

Našetřit dostatečné množství peněz na nákup nemovitosti je pro spousty lidí nereálné. Proto samozřejmě musí využít hypotéky. Za samotným portálem CINCINK stojí velmi silný partner v podobě Komerční banky. Přímo na webu je také hypoteční kalkulačka, takže si všechno předem spočítáte a budete vědět, do čeho půjdete. Pohodlně budete sledovat splátky a s realizací hypotéky vám pomohou finanční specialisté této banky. Zapomenout nelze ani na maximálně pohodové provedení samotné finanční transakce. Peníze mohou jít klidně přes tento portál, který veškeré úkony zprostředkuje. Dokonce nabízí také zcela speciální služby, jako je například bankovní úschova peněz a další.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.