Youtube

Jak stahovat z Youtube

Youtube.com je unikátní web, který nám umožňuje sledovat nepřeberná množství videí. Velmi početnou skupinou videí na Youtube jsou hudební klipy. To je také důvod proč mnoho lidí používá tento server pro poslech hudby. Jsou tady ale i problémy. Musíte být vždy připojeni k internetu a připojení musí stabilní pro nerušený poslech. Proto vám přinášíme řešení a popíšeme zde pár tipů jak stahovat písničky z youtube. Dokonce popíšeme jak stahovat z youtube bez programu.

Online konverze

Nejlepším způsobem jak získat mp3 soubor (konvertovaný z videa z YT) na vaše zařízení jsou různé online stránky. Zadáte URL adresu videa, jehož zvukovou stopu chcete stáhnout, a stránka vám sama vytvoří mp3 soubor. Ten již jen stáhnete a obvyklým způsobem uložíte do vašeho telefonu či jiného přístroje. Dobře posloužit vám mohou stránky jako videograbber.net či clipconverter.cc. Web clipconverter.cc vám poradí i s dalším problémem – jak stahovat z youtube videa. Dá vám totiž na výběr, co chcete z URL odkazu stáhnout (mp3 či mp4 soubor)

Stahování pomocí programů

Dalším způsobem je stahování pomocí programů, které máte nainstalované ve vašem počítači. Jeden příklad za všechny – Video Download Capture. Samozřejmě, že takových softwarů existuje mnoho. Princip fungování je však téměř stejný. Stáhnete aktuální verzi programu. Zadáte URL videa a aplikace jej začne stahovat. Výhodou této metody oproti online možnostem je ta, že programy z pravidla stahují ve vyšší kvalitě a navíc nabízejí více formátů, do kterých je možné video konvertovat. ¨

Vychytávka pro jablíčkáře

Majitelé počítače či notebooku od společnosti Apple často narážejí při stahování čehokoli, co není oficiální produkt některé z přidružených služeb. Máme však tip i pro majitelé počítačů s iOS. Je to úplně snadné. Při prohlížení videa na Youtube stačí v URL adrese smazat tři písmena. Jde o písmena UBE. Z URL youtube.com/xyz vznikne tvar yout.com/xyz. Tento krok vás přesměruje na stránku, která vám umožní snadné stažení videa či zvukové stopy. Další výhodou je to, že přes iTunes lze tento obsah synchronizovat i na ostatní zařízení jako je iPhone, iPad, iPod nebo iWatch.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *