Personalistka.cz

Jak na efektivní získání zaměstnání

Aktuální míra nezaměstnanosti se pohybuje okolo 5 %, což není v porovnání s ostatními cizími zeměmi až tak hrozivé číslo. Pravda je ovšem taková, že nezaměstnaných je momentálně v České republice kolem 370 000 lidí. Většinou ovšem i na tento počet čeká více než 120 000 volných pracovních míst. Samotná nezaměstnanost mnohdy spočívá i v tom, že si zájemci o konkrétní práci prostě nejsou schopni vybrat tu správnou. I proto se podíváme, jakým způsobem se vyplatí postupovat.

Jít na vlastní pěst?

Odpověď je jednoznačné ne. Pokud se hodláte obracet na konkrétní firmy s osobní žádostí, s největší pravděpodobností se setkáte s neúspěchem a s tím, že vás budou v daných soukromých subjektech ignorovat. Tento fakt je bohužel neoddiskutovatelný. Navíc dojde k tomu, že ztratíte obrovskou porci času, který byste mohli věnovat mnohem užitečnějším činnostem. Je to zbytečné, protože najít si práci lze dnes mnohem efektivněji.

Na úřad práce raději také zapomeňte

Na první pohled by se mohlo zdát, že řešení celé situace představuje úřad práce. Konkrétní pobočku budete mít stoprocentně nedaleko vašeho bydliště. Skutečnost je ale taková, že se vyplatí registrace, a to díky nezbytnosti plateb zdravotního a sociálního pojištění. Jinak vám ale konkrétní zaměstnanec této instituce dokáže pomoct jen velmi těžko.

Personalistka.cz

Moderní portál Personalistka.cz pro hledání práce

Sázkou na jistotu je moderní portál pomáhající vyhledat zájemcům práci. Jedná se o službu Personalistka.cz. Právě na tomto webu si budete moci pohodlně vyhledávat konkrétní pracovní pozice. Využít lze efektivní filtr podle místa hledání práce, oboru a několika dalších aspektů. Veškeré vyhledávání je zcela zdarma. Stačí tedy pouze nalistovat tento vyhledávač práce www.personalistka.cz a budete mít o nabídky zaměstnání postaráno.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *