Jak levně a rychle poslat balík na Slovensko?

Balík Servis

Potřebujete poslat balík na Slovensko, ale nevíte, na kterého dopravce se obrátit? Nedůvěřujete-li České poště ani ostatním firmám, vyzkoušejte kurýrní službu Balík Servis. Vaše zásilka dorazí na místo určení včas, v pořádku a za skvělou cenu. Navíc nemusíte nikam chodit a vše zařídíte i z pláže někde v Karibiku. Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak služba funguje.

Proč využívat Balík Servis?

Poslat balík na Slovensko je jednoduché a rychlé. Stačí si jen vybrat cílovou adresu a nastavit parametry zásilky. Služba Balík Servis umožňuje zasílání balíků i bez registrace. Zaplatíte kartou, což vám přijde vhod vždy, když nebudete ani v jednom z bodů přepravy.

 Balík Servis

Balík Servis je ideální volbou pro každého, kdo potřebuje poslat balík mezi dvěma libovolnými adresami, na nichž se aktuálně nenachází. Zároveň představuje skvělou možnost, jak ušetřit nemalou částku. Posílání balíků je možné v rámci celé Evropské unie – bez zdlouhavého čekání na poště.

A co velký balík?

Máte obavy, že si kurýr nebude vědět rady s větším balíkem? I to je důvod, proč se obrátit na Balík Servis. Přeprava nadměrných zásilek na paletách do maximální hmotnosti 700 kg je stejně snadná jako posílání balíků standardních rozměrů. Prostřednictvím Balík Servisu můžete posílat i větší kusové zásilky do velikosti 2×2×3 m.

Balíky

Objednávka krok po kroku

Jak poslat velký balík již víte. Ale jak přesně provést objednávku? Na úvodní straně www.balikservis.cz vyplníte formulář a zaplatíte přes bezpečnou platební bránu PayU – tím vaše veškeré starosti končí a o zbytek se postará kurýr. Případně můžete zaplatit bankovním převodem, což může proces mírně prodloužit. Objednávku lze provést také na mobilním zařízení. Vždy budete mít k dispozici operátora, který vám v případě potřeby poradí a sjedná s vámi přepravu na telefonní lince.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.