Dárkový poukaz

Investice jako dárkový poukaz nejen k Vánocům

Uvažujete o nějakém zajímavém dárku a nic vás nenapadá? Není se čemu divit, vždyť vymyslet něco originálního, zábavného a zároveň ne nijak extrémně drahého není vůbec jednoduché. Naším tipem je dárkový poukaz, nicméně ne tak ledajaký. Týká se totiž investování. Jestliže se vámi vytipovaný člověk rád pohybuje právě ve světě investic, bude stoprocentně spokojený. Vy nakonec též, protože budete mít radost z toho, že jste se mu trefili do vkusu. My se v následujících řádcích podíváme, jak tyto dárkové poukazy pořídit a také na jejich uplatnění.

Kdo může využít dárkového poukazu?

Prakticky kdokoli, kdo chce někoho potěšit smysluplným dárkem. Jen samotný obdarovaný musí mít otevřený účet u služby Portu. Jestliže nemá, není to také problém. Při využití zvacího dopisu z dárkového poukazu navíc získá hned 3 měsíce investování zcela zdarma. Využít lze dárkový poukaz tedy kdykoli. Stačí jenom připojení k internetu.

Jak systém investování funguje?

Velmi jednoduše. Obdarovaný si po přihlášení nebo nové registraci na zmiňovaném portálu sám zvolí, do čeho chce vlastně investovat. K dispozici má spousty portfolií a strategií. Poté už se jenom zadává speciální kód do pole určeného pro dárkové poukazy. Peníze se automaticky připíšou. Investuje se v zahraničí, nicméně výnosy získává registrovaný uživatel v českých korunách. Kam vlastně investice směřují? Především do nízkonákladových maximálně kvalitních a likvidních instrumentů. Jedná se hlavně o ETF zaměřující se na nejrůznější světové trhy.

Koupit poukaz může každý

Pokud hodláte někomu dárkový poukaz zakoupit, určitě nemusíte být registrováni u Portu. Stačí vám při objednávce uvést vaše jméno a samozřejmě emailovou adresu. Objednat budete moci dárkové poukazy do hodnoty 25 000 korun. Budete-li registrovaným uživatelem, omezení neexistují. Jinak dárkový poukaz obdržíte hned poté, co na Portu dojde vaše platba, což trvá zpravidla 1 až 2 dny.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *