Internetové bankovnictví Creditas

Fajn půjčka

Kvalitní internetové bankovnictví je dnes nedílnou součástí portfolia mnohých společností. Výjimkou není ani Creditas. Toto původně spořitelní družstvo působí na trhu již od roku 1996. Název Creditas má však až od roku 2010. V nabídce této společnosti je hned několik výhodných produktů, které rozhodně mají co nabídnout. Jmenovat bychom mohli například běžný účet, anebo termínované vklady či úvěr na bydlení anebo jeho neúčelová podoba na cokoli. Soustřeďme se tedy na portfolio služeb této společnosti včetně velmi přehledně řešeného internetového bankovnictví.

Výhodný běžný účet

Jedním ze základních produktů Creditas je běžný účet. Ten je veden zcela zdarma a není problém si jej zařídit kdykoli. Učinit tak můžete na kterékoli pobočce společnosti Creditas. Těch se v České republice nachází hned několik. Využít budete moci vysokého úročení v podobě 0,50%. Takto stanovený úrok již dokáže vaše finance zhodnotit takovým způsobem, že se vám vaše uložené peníze budou zhodnocovat. Zapomenout nelze ani na fakt, že k účtu dostanete kartu Maestro.

Půjčte si na cokoli

Jestliže momentálně potřebujete finanční prostředky, můžete si bez potíží u Creditas půjčit. Celková potenciální suma, již můžete získat, činí 1 880 000 korun. Minimální částka pro úvěr je stanovena na 50 000 korun. Velmi výhodná je především úroková sazba, a to ve výši 6,9% ročně. Splácet lze úvěr až 15 let. Splátky si tak budete moci rozvrhnout přesně tak, jak budete potřebovat.

Internetové bankovnictví Creditas

Intrnetbanking Creditas je velmi přehledný a j možné jej pohodlně ovládat. Jeho intuitivní prvky pomohou v ovládání nejen standardního běžného účtu, ale také termínovaného vkladu, který budete u této společnosti mít. Vše tak budete mít pohodlně při jednom a nebude potíž řešit aktuální finanční operace ihned.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.