čsob

I nebankovní půjčky mohou být výhodné

Získat dnes půjčku není takový problém. Nabídky se vám budou jistě hrnout ze všech stran. Vybrat byste si ale měli takovou, která uspokojí všemi svými charakteristikami. I přes vysoký výběr tak dochází k situacím, kdy člověk prostě neví, kterého poskytovatele má zvolit. Nabídneme vám tedy tři zajímavé tipy na nebankovní půjčky, které mohou nabídnout zajímavé podmínky.

Získejte peníze přímo v obchodě

Jedním z nejznámějších provozovatelů supermarketů u nás je společnost Tesco. Její finanční služby dnes pojímají i možnost získání finančních prostředků prostřednictvím úvěru. Tesco půjčku lze ale vyřídit klidně i online, a to do pouhých 2 minut. Obejde se bez jakýchkoli zbytečných poplatků a splácet ji lze od 36 až do 84 měsíců. Tesco půjčka je výhodná i díky tomu, že si lze vzít v maximu až 500 000 korun. Úroková sazba začíná na 15,26 %. Potřebovat nebudete ani ručitele.

Půjčka u Cetelem

Poměrně známým poskytovatelem úvěrů je i společnost Cetelem. Úvěr u této společnosti je díky svým charakteristikám také pozoruhodný. Momentálně půjčka Cetelem nabízí až 200 000 korun. Doba splatnosti je u ní stanovena od 6 do 96 měsíců. Úroková sazba činí 6,9%. Splátky jsou variabilní a za včasné splácení budete odměněni. Sjednání půjčky lze samozřejmě realizovat z pohodlí domova.

Cofidis půjčka nabídne až 500 000 korun

Jestliže chcete mít peníze z úvěru do pouhých 2 minut, pak je vynikající volbou Cofidis půjčka. Získat u ní můžete klidně až 500 000 korun, a to na cokoli, co budete potřebovat. Nikdo se vás totiž na účel využití peněz nebude ptát. Doba splatnosti se může protáhnout až na celkových 84 měsíců. Výši splátek si budete moci jako klienti společnosti Cofidis vymodelovat přesně podle vašich představ. Půjčka se navíc obejde bez jakéhokoli ručitele.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *