Hypoteční kalkulačka České spořitelny

Hypotéka

Chcete si pořídit vlastní byt, dům, chatu? Nebo jen chcete rekonstruovat nebo modernizovat? S hypotékou se vám splní vaše sny. Česká spořitelna má ve své nabídce nejen klasické hypoteční úvěry, ale také hypotéky bez dokazování příjmů a účelu. Dále najdete v nabídce speciální hypotéky, které jsou určené pro refinancování a také hypotéku na financování bydlení za účelem pronajímání.

Hypotéka České spořitelny bez poplatků a s nízkou úrokovou sazbou

Za vyřízení Hypotéky u České spořitelny nemusíte platit. Pokud si budete brát hypotéku na koupi bytu, máte navíc možnost využít zdarma on-line ocenění. Při výstavbě můžete peníze čerpat hned bez předkládání faktur. U hypotéky si můžete zvolit délku splácení, která může být i více jak 20 let (max. 30 let). Zvolit si lze fixaci úrokové sazby na 3 až 5 let, přičemž získáte úrokové zvýhodnění 0,3 % s finanční prémií pro každé další období fixace. Pokud budete splácet hypotéku z vašeho aktivního Osobního účtu České spořitelny, získáte slevu z úrokové sazby ve výši 0,50 %.

Hypoteční centrum České spořitelny

V hypotečním centru České spořitelny vám hypoteční poradci – specialisté nastaví hypotéku podle vašich individuálních potřeb. Představí vám všechny možnosti, zároveň vás upozorní na možná úskalí a provedou vás celým procesem hypotéky. V každém velkém městě má Česká spořitelna svoji pobočku Hypotečního centra. Informace získáte také na informační lince.

Hypoteční kalkulačka České spořitelny

Na webových stránkách Hypotečního centra České spořitelny najdete také hypoteční kalkulačku. Hypoteční kalkulačka onlineje výborným nástrojem, jak si snadno spočítáte vaši hypotéku. Tato kalkulačka má pouze informativní charakter, takže nemáte žádnou povinnosti si po jejím vyplnění hypotéku sjednat. Mějte také na paměti, že výpočty, údaje a také údaje o úrokové sazbě a výši splátky úvěru, jsou pouze orientační. Konečné parametry hypotečního úvěru se při uzavření mohou lišit, jelikož jsou dány taktéž vaší schopností splácet (bonitou). Vše bude uvedeno v předsmluvních informacích a dále ve smlouvě o úvěru.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.