HalfPrice: nový obchodní řetězec míří do České republiky

nakupovani

Dlouhé fronty před vchodem do nově otevřeného Primarku na pražském Václavském náměstí jasně ukázaly, že prostor pro úspěch na trhu v segmentu levného textilu, hraček a dalších spotřebních produktů, je u nás stále velký. Toho jsou si obchodní řetězce dobře vědomy. Není proto příliš velkým překvapením, že v pražském obchodném centru Harfa se nyní otevírá první český obchod jednoho z řetězců: HalfPrice.

Seznamte se s HalfPrice

Halfprice již svým názvem dává najevo, že jeho hlavní devizou budou nízké ceny. A je pravděpodobné, že i tentokrát se bude na levné polské zboží stát fronta až ven. Řetězec nabízející značkové oblečení, hračky, obuv, bytové doplňky i kosmetiku působí kromě České republiky také v Rakousku, Maďarsku a samozřejmě také v Polsku. Na konci se roku se bude první obchod otevírat i v Chorvatsku.

Do konce roku by měla společnost Halfprice ráda otevřeno na 65 obchodů v Evropě. Značka HalfPrice je součástí skupiny maloobchodních sítí, do nichž patří i známá síť s obuví CCC, která je u nás již dlouhodobě zabydlená.

nakupy

Foto: Pixabay

Co od HalfPrice čekat?

Obchody HalfPrice by mělo charakterizovat to, že hned u vchodu vás ohromí jak svým bohatým výběrem, tak možností nakoupit si za více než příjemné ceny. Stejnou strategii volí již zmíněný obchod Primark, který najdete na rohu Václavského náměstí a již nyní je jasné, že čeští zákazníci jsou z jeho výběru nadšení a Primark je zase nadšený z tržeb.

První obchod otevřel HalfPrice v Polsku, v začátku května. Tamní prodejna Halfprice se rozkládá ploše kolem 1800 m2 a dává nahlédnout, co můžeme čekat u nás v Čechách. Vedení obchodního centra Harfa si od HalfPrice hodně slibuje a očekává spokojenost zákazníků, zvláště na tak lukrativním místě jako je širší centrum hlavního města, kde se pohybuje opravdu hodně lidí. S blížícími se Vánoci bude tento obchod asi častým cílem nakupujících.

Zdroj: https://www.novinky.cz/ekonomika/clanek/do-ceska-vstoupil-novy-maloobchodni-retezec-halfprice-40373530

Náhledové foto: Pixabay

Peníze mě vždy fascinovaly. O své zkušenosti se s vámi rád podělím.